Pārbuve no Angļu mašinas uz eiropas mašinu

Sveiki interese šads jautajums cik izmaksa pārbuvēt angļu mašinu uz Eiropas varientu
Vēlos iegadāties volvo s60 no anglijas

joens      Es saprastu, ja gribētu kādu angļu oriģinālo auto (Lotus utml.) pārbūvēt, bet ne jau vispasaules širpotrebu, lai cik labs tas nebūtu. Vēl par atsevišķiem RR, B un J varētu būt stāsts.

etc    5 Kam gan vajadzīgs tāds čakaris, ja par to pašu naudu, ko izmaksā auto + pārbūve, var dabūt volvoauto ar stūri pareizajā pusē.

neko    4 Ja gribi sev izklaidi ar ko nodarboties brīvajā laikā, var to darīt, bet ja ceri tādā veidā tik pie lētāka auto tad nekas nesanāks. Galā izmaksās tik pat cik nopirkt ar stūri kreisajā pusē.

janisb      1..3k eur, ja vācijā sertifikāciju izveic, lv būs stipri dārgāk...

joens      Vispār jau no 3k Vāczemē var nopirkt šo modeli un neko nav jāpārbūvē.

Edg      Esmu to reiz darījis, pameklē šeit pat auto pieredzē. Tici man, neatmaksājas. Un ne katru vāģi vispār pēc definīcijas var pārbūvēt. Visa sāls ir starpsienā starp salonu un motoru. Ir piemērota abiem variantiem vai nav. Lētāk būs nopirkt jau normālu auto. Par sertifikāciju, tas ir bleķis, tajā laikā es savu reni pēc pārbūves LV uzliku bez kādām zamoročkām, galvenais lai būtu oriģinālie gabali izmantoti.
Bet šodien ko līdzīgu darīt es neņemos, lētāk un mierīgāk būs pirkt normālu auto.

multi    1 Nedari to, ja nu vienigi auto neperc pa luznu cenu un pec parbuves nepardod. Pec parbuves iespejamas daudz problemu.

Edg  1   Arī par lūžņu cenu pirktu diez vai rentēsies. Un kādas problēmas var būt pēc pārbūves ja viss ir pareizi salikts un oriģinālās daļas? Tiesa ir jābūt rokām pareizajās vietās, tas tiesa. Es savu meistardarbu pats nobraucu gadus trīs un pēc tam tēvs ar apmēram tikpat. Nekādu problēmu nekur nebija, vēl pēc tam pārdevu ejošu un labā kārtībā. Tiesa cena tad jau bij stipri zemāka.

bonus      speciali pirkt auto lai parbuvetu galici nav jegas . gala rezultata auto cena atkariga no donora . rezem detalas jamekle pa visu baltiju .protams atkarigs no auto modela un gada . jo jaunaks modelis jo vairak problemas ar elektribu.

udugs      Esmu to darījis un darīšu vēl savam vaļaspriekam ja gadīsies donors.

bonus      katram savs domu lidojus,jebkura gadijuma veiksmi visa. 2017-09-09

Līdzīgi jautājumi
Auto - pārbūvēts anglis (17 atbildes)Anglijas auto reģistrēšana Latvijā (6 atbildes)Reparatūra vai pirkums? (6 atbildes)Auto pārbuve no UK (9 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu