Opel

Opel modeļu tehniskie dati un atsauksmes

Opel foto attēls

Opel - jautājumi un atsauksmes

Opel Astra jubilejas modelis (3)
Kā ir ar opel astra caravan99.g. jubilejas modeli? 2.0d 16v automāts. Kā jāstrādā ātrumkārbai? Viņa ir diezgan lēna un lēni uzņem ātrumu. Tā opeļiem ir? nevaru saprast man volvo 2.5tdi 4ātrumu automāts un liekas tūlīt gaisā pacelsies!
Priekš kam Tu grābsties gar Opeļiem, ja jau viss ir tik labi ? 99 gada auto?tu ko? apsēdies un pasapnjjo taalaak..19gadi auto un tu gribi lai ripo kaa jauns?nu ir stulbi cilveeki kuri kuri peerk auto pa 700eiro un grib kosmosu..ta gada auto vairask nemaksaa..ja paatdeveejs grib vairaak pasaki lai iet pie gejiem 20 gadiigs autinnss...veel kustaas? Nopietni? ··· Opel: Opel Astra jubilejas modelis lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Tas kurš ar mazāko reālo , patiesu, pārbaudāmu nobraukumu ! Iesākumam jāpievērš uzmanība motora stāvoklim. Un vispār, ja pieiet nopietnāk šai lietai, tad nepažēlot nelielu naudas summu, un pirms pirkšanas pārbaudīt servisā.
Ja pēc tilpuma, tad 1.8 normālai čunčināšanai pietiek. Jaunai Zafira jau iet labs 1.6 motors, pat 200 Zs. Ekonomisks un jaudīgs. Pats vienu brīdi braukāju ar veco Zafiru, dīzelis, par pārsteigumu, patika.
Personīgi es pieturos pie Passat kvalitātes. B7 nobraucu 90.000 - ideāls. Tagad drillēju ar B8(jau 22.000), arī neko sliktu pateikt nevaru.
Orģinālais. ··· Opel: Kurš Opel Zafira benzīna motors... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Opel insignia amortizātori.. (7)
Jāmaina opelim aizmugurē amortizātori, kādu firmu izvēlēties, kādu noteikti nē, kādi viedokļi?
Ja nevari atļauties , maini vienam tiltam ,ideālā gadījumā visus,ja mainīsi pa vienam tad essi ļoti turīgs lohs .Sačakarēsi un mainīsi atkārtoti tikai visus uz reiz. Ja priekšējie veseli,priekš kam mainīt.Pats labāk uzticos orģināliem,kaut vai šroteniekiem tādiem kā schach,boge ,nevis jauniem pagrīdē ražotiem monroe.Ar jauniem audžim nobracu divus mēnešus ,ar orģināliem šrotiniekiem braucu sesto gadu. Amortizatori jāmaina visi 4 reizē. Simbols- muļķības, jāmaina visi četri. Protams, lauķu stils ļauj mainīt arī pa vienam... Bet normāla prakse ir citāda. Oficiālais dīleris ir kāds pārgudrais domā? Tur arī notiek visādi brīnumi. Pie tam, ja maina garantijas ietvaros, var gadīties, ka nomaina vienam tiltam. Bet nu normāli tas nav.

Nu jā...un līmenis ir amortizatorus pirkt šrotā, kā mareus ... :D
··· Opel: Opel insignia amortizātori.. lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Problēma ar dzinēju Opel Zafira (7)
Labdien,lieta tāda ka autiņam Opel Zafira A 1,8b/g 2003g dzinēja kods Z 18XE mitrā laikā lēkāja apgriezieni kamēr riktigi neuzsils,tad vienā brīdi neatkarīgi no laika apstākļiem lēkāja apgriezieni lidz pat slāpšanai.Aizdzenot uz servisu...
Kā jau pats saproti, autiņš tavs vairs nav no jaunajiem, pie tam, gāze sausina cilindru, palielinās dilšanas iespēja. Bet ar ko es sāktu, nomainītu visus filtrus, degvielas, gāzes un gaisa. Pievērstu uzmanību eļļas spiedienam, vai nav kanāli aizauguši. Sūkņus pārbaudītu eļļas un edegvielas u.t.t.. Sveiks. Kur atrodas auto? Ja agrāk apgriezieni lēkāja mitrā laikā un problēma pazuda pēc laika, bet tagad tā problēma notiek regulāri - iespējama vaina kādā elektriskā savienojumā. Man gan tā bija ar citu auto. Pieliekot pie kompjūtera diagnostikai, pirmajā reizē tā arī vainu neatrada, bija tikai minējumi.
Kad tas pats meistars auto pielika pie kompjūtera otrreiz, konstatēja, ka vienā vadā spriegums ir, bet mazāks nekā vajadzīgs. Piemēram, vajadzēja 8 V, bet bija kādi 3,5 V. Bet ar to pietika, lai elektronika niķotos. Nomainīja bojāto vadu un problēma pazuda.
Tā kā liela nozīme ir labam, un galvenais - pacietīgam meistaram. Kurš patiesi augstu vērtē savu reputācija un cenšas atrast īsto problēmas sakni. Ne tikai izvēles kārtībā maina detaļas, līdz, varbūt, uzdodas uzminēt.
Nolasi un uzraksti kļūdas kodus. Dari tā. Nospied vienlacīgi bremzi un gāzi, tad ieliec aizdedzē atslēgu un iegaumē ciparus, kuri parādās/ uzraksti, domāsim. ··· Opel: Problēma ar dzinēju Opel Zafira lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kur izdevīgāk nomainīt zobsiksnu Opelim? (19)
Kur varētu izdevīgāk (domājot pirmām kārtām remonta t.i. servisa izmaksas) nomainīt zobsiksnu Opel Vectra? Jā, arī info par vietu (veikaliņu, tirdzn. placi), kur izdevīgāk iegādāties nomaiņai nepieciešamo, interesētu.
NORMĀLI būtu mainīt siksnu, ruļļus un ūdenssūkni (atkarībā vai tas darbojas uz siksnas).

Lēti tev nomainīs kaut kāds mežavecis, un varbūt arī tas sūknis vai novilcējrullis nenojuks...bet varbūt arī citādi. Bet tad jau būs cits gads, un cits mežavecis...

Vēl es varu teikt, ka pie normāliem meistariem pieraksts ir nedēļu vai divas uz priekšu. Un viņi nav tie, kuri piedāvās lētāko cenu savam darbam, salīdzinot ar mežavečiem uc garāžām.
Opelim nomainīs jebkurš kuram rokas aug no pareizas vietas.
Ja runa par detaļām tad lētāko bodi ko zinu ir spsauto, viņi ir ka detaļu brokeri, bet iznāk lātāk neka es eju uz kādu bodi kur man ir atlaides.
Igam,Tas ir 2010 gada posts :D ... droši vien tas auto jau ir citos medību laukos :D Izdevīgāk- pirmām kārtām NAV izmaksas, bet gan kvalitāte. Vismaz zobsiksnas gadījumā noteikti. Brauc šurp, nomainīšu. ;) Un garantiju došu! izdevīgi ir servisā mainīt,vai pie kāda garažā...var arī pati...vēl izdevīgak! nav nevienam jāmaksā!!
zinu tirdzniecības placi Daugavpils centrā! a veikaliņā pats strādāju!centrā!
tā,ko vēl nekonkrētu uzrakstīt? lai saprotams būtu jautajuma autorei,ka jautajot ir jāpasaka kādi fakti...gads,motors,kura pilsētā???
/pagroza pirkstu/
··· Opel: Kur izdevīgāk nomainīt... lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Zafira 1,8 benzīns, eļļa tek uz svecēm. (6)
Saka, ka blīves nomaiņa neko nepalīdzot! Tā ir?
galvas bliive atrodas starp bloku un galvu,sveces ir virs vinas,taatad nav pie vainas,vaaka bliive jaamaina. Das ist auto - Opel! :D

Bet, ja nopietni - kuras blīves nomaiņa nepalīdzot? galvas? vārstu?
Vaaka blive, pilnigi pareizi Tomēr tā var arī nebūt. Vispirms skaidri jāzina, vai eļļa tek uz svecēm (neizklausās reāli - no kurienes tad viņa tek?), vai sveces tiek piesviestas (no apakšas) ar eļļu dēļ slikta degmaisījuma vai aizdedzes traucējumu dēļ. Vēl var būt, ka sakaltuši ir vārstu kātu blīvslēgi - tad karsta eļļa pēc braukšanas satek cilindros, un aukstu palaižot, ir baisi dūmu mutuļi. Pie šo blīvslēgu maiņas vienalga jāmaina arī vāka blīve, kas nekad nenāk par ļaunu, viss kopā 120-150e. vārstu gumijas jāmaina. ··· Opel: Zafira 1,8 benzīns, eļļa tek uz... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Opel Zafira atsauksmes (16)
Redzu, ka populāra ir Zafira, ne pēdējā salonjaunuma. Kā ar ekspluatācijas īpatnībām, ekonomiskumu, ergonomiku u.c.fišām? Paldies.
opelis-izturīga,sakarīga, lēta darba mašīna. uz astras bāzes būvēts minivens, ar visiem opeļiem raksturīgajiem trūkumiem.... ja nav ambīciju, tad kā pārvietošanās līdzeklis lietojams, bet labāk ar benzīnu, jo dīzeļiem vājā vieta ir degvielas sūknis... Mans Zefīriņš ir gana labs un ekonomisks auto, arī par ietilpību un jaudīgumu nesūdzos. Dažs labs BMW u.c no krutā gala ir piesmieti. Ja nemaldos, Zafira nekāda lielā mašīna ar nav, uz tās pašas astras bāzes, vienīgi mazliet plašāks salons augstumā un garumā. čomam tada ir 2,2 dti, un ir baigi apmierināts. par Opeli domā, bet bildīti no Jaguāra klāt piemetis......to auto gan neiesaku,... ··· Opel: Opel Zafira atsauksmes lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Ilgāk pastāvot ilgi nepielec opel-vectra 2.2 dizelis pec tam lec labi kas par vainu paldies (3)
siltā laikā ilgi nepielec opel-vectra 2.2 dizelis sevišķi no rītiem vēlāk un ziemā lec labi
Redzu divus iespeejamos iemeslus - kaada diize slikti straadaa(ziemaa veel bija laba) vai kaut kaada probleema ar eljlju - paaraak shkjidra, staavot paliek sausi gredzeni un nav kompresijas. Prastaakiem diizeljiem to atrisina viegli, pielejot kompresiju. Tas nav joks - dazhi grami tiiras dzineeja eljljas katraa cilindraa un tas duksiits ruuc! Paarbaudi eljljas staavokli, varbuut tikusi degviela klaat un ir par shkjidru. Varbūt bojāts kāds temperatūras sensors. Motora vadības bloks saņem informāciju, ka ir pietiekami silts un neieslēdz kvēlsveces. Opeļu 2.0 dīzeļiem šī problemātiskā gaisa temperatūra ir ap plus 3 - 7 grādi. Protams, kā kuram konkrētam motoram. degviela aiziet uz baaku/degvielas padeves sistema ieliec varstu/ ··· Opel: Ilgāk pastāvot ilgi nepielec... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
a kur šajā valstī ir legāla dabas gāzes uzpildes stacija ? ja dzineeja apkope, tad tur viss tas pats kas parastaa apkope, ja gaazes iekaartai, tad parasti veic tur kur uzstaada Ganibu dambi.Paskataties interneta.Musu firma vienmer ejam apkopi tur.Esam apmierinati.Taxiy Georgs.Tas firmas ir daudz.Ja gribat konkreti zvanat man 22327639 Deglva un Nicgales ielu krustojums.Autogāze ··· Opel: Opel Zafira ar Dabasgāzes... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kāds viedoklis par Opel Astra 2006 gada 1, 3 dīzeli (10)
ir labs piedāvājums, bet kāds ir ar tādu reāli braucis?
Loti ekonomisks. Problēmas - ķēdes dilšana/stiepšanās.
Cimperlīga nomaiņa,prasa precizitāti,zināšanas un specinstrumentus.
Pēc tam - atkal 130 000 - 140 000 km var droši vizināties.
Motoram nav ne vainas - es kopā ar ķēdi mainu arī jaunu eļļas sūkni - dažas specifiskas nianses pirmajā reizē ja neieskatās autodatā , bet pārējais elementāri kā divus pirkstus ap..... Man gan nav pieņemama Astra H un Zafira B - tad jau labāk Corsa. ... izspiesti 90 zs , corsai tikai 70 - ir iespēja izdarīt secinājumus par resursu . Man pirms četriem gadiem bija jauns meriva dīzelis 1, 3 tikai galvassāpes, jo pārsvarā bija vajadzība braukt pa pilsētu, bet mašīna izrādās domāta šosejai, uzskatu tādā gadījumā 1, 3 par mazu... nezinu varbūt tagad opel dīzeļ ražo 1, 3 arī normālus, bet visādā ziņā es griezos pie ražotāja ar problēmām... viņam bija nospļauties .... 1.3 dīzelis ir par mazu ."mervinai"...😎 ··· Opel: Kāds viedoklis par Opel Astra... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu