Opel

Opel modeļu tehniskie dati un atsauksmes

Opel foto attēls

Opel - jautājumi un atsauksmes

Ford Fiesta vai Opel Astra (hečbeks 2010-2012) (15)
Sveiki! Esmu izvēles priekšā strarp šiem 2iem auto.Kurš labaks,+un -
Es akal nesaprotu, kura gada ir tie Opeļi, kuri tik drausmīgi rūsē? nobraukumu var sagrozīt! No šiem 2viem labāk astru, fordi rūsē vēl trakāk kā tā paša gada opeļi, lūzt biežāk un remonti maksā dārgāk, vismaz tie, kas kolēģiem bujuši... Drausmīgi rūsē 80 gadu modeļi. Bet tie jau sen ir vēsture.

Bet kāpēc hečbeku? Universāls ir daudz ērtāks un praktiskāks.
viss atkarīgs no tā kā paveicās! jo nekad nezinās , kas auto kait, ja jau pārdod. ··· Opel: Ford Fiesta vai Opel Astra... lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Crysler Grand vai Opel Zafira (20)
vai chrysler grand 2004.g. 2.4l benz.manuala.Vai nu zefirs ap 2004-05.g.1.8 benz.manuala.Pirksu es,bet Jūsu domas par šiem autiniem? pieredze?
Zafirai nav ne vainas :) pazīstu dažus, kas slavē zafiru, un nepazīstu nevienu, kas slavē crysler grand. Par šo, konkrēto, viedokļa nav, toies ir viedoklis par opel. Labs darba lopiš, lai ko arī neteiktu tie, kuriem "paļci vejerom". man firmā ir Cryslers 2,5TDI , mehānika. Dinamika ir apskaužama,opelis ne tuvu nestāv. No mīnusiem, par cik Crysleram ir paliels salons,kondicionierisstrādā ar lielu jaudu un kompresors ir vājā vieta. 3,5 gadu laikā (2003gada mašinai) ekspluatējot mašinu Latvijā regulāri firmas vajadzībām ir mainīts viens priekšējais pussass gultnis (49 Ls),kaut kāda stabilizatora bukse un laikam stūres ārējie pirksti... mans vērtējums- ekspluatācijā lēta mašīna ar labu dinamiku. Ieteiktu ādas salonu. Pilnīgi dažādas klases auto, ar voyageri kā ar limuzīnu, pavisam cits komforta līmenis, un protams automātu. Kas jums tur Voyagerim plīst ? Stabilizatora atsaite sāk grabēt, kapeikas. Ritošā masīva, izturīga, šarnīri ar nipeļiem smērēšanai. Ja vēl 2,8 crdi...Bet Zafira priekšs savas klases arī normāls variants. ··· Opel: Crysler Grand vai Opel Zafira lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Opel Zafira 2003. 1.8 benzīns - atsauksmes (6)
opel zafira 2003. 1,8 benzīns 250000km.Kādas atsauksmes plusi mīnusi?
Rūsē šausmīgi kolēģei bija (tolaik ~8g veca) jau visas arkas bija izpuvušas, 1.6, 1.8 motoriem resurs būs izstradājies mēģinot uz priekš to lielo govi dzīt, pēc 300K sāks birt nost viss, kas var nobirt. Nākamais modelis (pēc 2005. g.) mazliet labāk opelim padevies. A kam Tev Opel? Un vēl 2003. gada? Uff... Ļauži, ļauži.. Plusi: Var iegādāties, samainot vecu mēteli pret auto.
Mīnusi: Opelis, 13 gadi, mētelī siltāk!
motora smadzenes vāja vieta, aizdedzes kopējā spole gamno, ļoti bieži problēmas ar droseli, ja virs 150 000 zondes maiņa, masa zūd komforta blokā, rūsē, bet tā tīri neko ja kopj mašīnu un nežēlo uz detaļām tad tik braukšanas vaina Forša mašīnīte , tie 250 000 km gan tā padaudz, lai domātu par konkrēti šī auto iegādi.... ··· Opel: Opel Zafira 2003. 1.8 benzīns ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Opel Vectra nesilda kvēlsveces (5)
Opel vectra 2.0 dti, 2000.gads no ritiem,kad ir auksts nesilda kvelsveces. Relejs ir vesels, aizdedzes moments nomainīts. Kas varetu būt par problēmu? Serviss domā ka pie vainas var būt degvielas sūknis, bet īšti nesaprotu kāds te sakars...
Vājš serviss ja nevar nomērīt vai pie svecēm pienāk vai nepienāk strāva. Es pat baidos izteikt tik baisu minējumu- bet varbūt pašas kvēlsveces ir mirušas :D :D :D relejs vesels? Uz releja ir spriegums? Un releja iesleegssnas spriegums?Ja viss ir, tad meklee, ka sneiesleedz to. Vareetu buut kaads tempratuuras sensors, kas "domaa", ka motors ir jau silts, bet es tikai minu sseit.nav bijusi dariissana ar Opel.
Jaapiesleedz diagnostika, var tak vissu tur nolasiit.
pārbaudi sveces, pieliec strāvu pa taisno ar vadu no akumlatora pie katras sveces, ja dzirksteļo, tad svece kārtībā, skaties vai relejam pienāk strāva, vai relejs nostrādā no aizdedzes atslēgas Pārbaudi ko āra temperaturas devejs saka varbut ka tas rada galīgi šķērsam TEV ārā ir-10 bet šis rāda +10 un kvēlsveces neslēdz iekšā.. Kad redzu līdzīgu ierakstu, vai ko tādu.... " aizdedzes moments nomainīts"...., tad gribētos teik, vai esi aizgājis uz tirgu, gaļas paviljonā...., kompresiju nopirki?!!!
Uzdotais jautājums, liek domāt...., skatos uz Tavu niku....., piedod, Tu blakus pat neesi stāvējis tādam cilvēkam!!! /neapvainojies, tas ir mans subjektīvais viedoklis!/ 1. vai pienāk strāva kvēlsvecēm? 2. Testeri droši vien pazīsti, domājams! Kāda pretestība kvēsvecēm, katrai, atsevišķi? 3. Un pats galvenais, uzsākot..., kas par auto modelis, izlaiduma gads, motors..., saproti par ko runa?
Piedod ja kaut kādā veidā esmu Tevi aizvainojis....!
··· Opel: Opel Vectra nesilda kvēlsveces lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Opel Astra 1.7 vai 1.9 dīzelis? (17)
Velos iegadaties Astru kurs motors labaks 1. 7 vai 1. 9 dizelis?
Opelim nav ne vainas-ērta un izturīga mašīna....jāuzpasē mazliet,kā jau jebkurš auto.... Ja kā privātautiņš, nobraukums līdz 30tkst. gadā, tad es ņemtu benzīnnieku. Kādreiz nobraucu pāris tūkstošus km ar Astru ar ecotec 1.3 benzīnnieku - iet ne sliktāk kā 15-gadīgs bembis, autiņam bija ap 5-6 gadi. Un ekonomisks bez gala! Nez kur kavējas Poršē piedāvātāji. kwart, atšķir grāmatiņu un papēti, cik maksā viena un tā pati detaļa opelim un cik BMW. Domāt vajaga. To, kura jaunāka.
Mašīna ir loterija. Vienam Opelis gan rūsē, gan neiet, cits nobrauc 20 gadus un ir laimīgs par lētiem remontiem un detaļām.
neko sliktu opeļos neredzu .jau 5 opelis .1,7 astra man bija eknomiskāka ,tagad 2,0 L vidēji 6,5 divlitrigajam nav pa siksnām jauztraucās .rusē visas un dažas no biezā gala vel ātrāk . ··· Opel: Opel Astra 1.7 vai 1.9 dīzelis? lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Opel Mokka vai Nissan Juke, atsauksmes (25)
Kura labāka, kāpēc, kādas atsauksmes dzirdētas. Runa par jaunām, no salona.
Neko nejeedzu no autinjiem,bet tiiri vizuaali,nav nekaa briesmiigaaka par to Juke...man,laikam shvaki ar izteeli un humora izjuutu. Opel- plaisa Tavā dzīvē, Juke- na ļubiķeļa. Labāka priekš kam? Sexam neder ne viena, ne otra. Varbūt sāc ar to, ka uzdod sev jautājumu priekš kam Tev auto? Neklausies šeit nevienu, visi gatavi nokritizēt dajebko. Paļaujies uz savām izjūtām.
Es kā blondīne izvēlētos sarkano :))
Juke riktīgi labs. Arī īzceļās uz pelēkās šlakas :) Kamēr ir garantija abi labi, izvēlies ko vēlies. ··· Opel: Opel Mokka vai Nissan Juke,... lasīt visu diskusiju (25 atbildes) –»
Opel astra h 1.7 cdti 74 kw uzceļas apgriezieni (12)
Labdien..man ir opel astra h 1.7 cdti 74 kw,2005.gada,reizēm braucot izņemot no ātruma uzceļas apgriezieni līdz 4,spaidu gāzes pedāli bet nekas nekrītas,ieliekot ātruma iet normāli, bet izņemot no ātruma atkal rēkoņa,citreiz brauc nav...
Ja tas notiek tik reti - gan jau kāda klejojoša elektroniska kaite. Tādu praktiski neatrast - pieņem kā neizbēgamu līdz kļūs par pastāvīgu problēmu. Savādāk tik tērēsi naudu bez jēgas, var arī paveikties, bet tā būs loterija. man bij pretēji neuzdevās gaze ,visu laiku mazi apgriezieni .ari tāpat pabrauc un pāriet .datorā esot kļūda ,vaigot noņemt .man tikai 2l motors bet noteikti tāpat elektroniskā gāzes padeve Varbūt kruīzkontrole neizslēdzas ... Ja dīzelis sāk iet uz pilniem apgriezieniem, nāk prātā tikai "degvielas" / eļļas iesūkšana caur motora ventilāciju turbīnā, bet to (nekontrolēto sadegšanu) parasti nevar tā vienkārši apturēt, kā tikai ieliekot ātrumā un noslāpējot.

Vai nav ievērojami paaugstināts eļļas līmenis?

Vecākiem 1.7 motoriem (ISUZU), caur/gar galvu iet degvielas padeve, un ja pēc motora galvas remonta nebija kārtīgi saskrūvēts, dīzeļdegviela var nonākt eļlošanas sistēmā, kas arī ir iemesls paaugstinātam eļlas līmenim.
Nomaini lambda zondi ··· Opel: Opel astra h 1.7 cdti 74 kw... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Opel Astra H, 2005, 1.7 cdti, atsauksmes (16)
Nesen iegādājos Opel dīzelīti un gribi viedokli no tiem, kas jau brauc vai ir braukuši ar šādu mašīnu. Saprotu, ka Opelis ir Opelis, taču mani ĻOTI neapmierina divas lietas – dzinējs ir ārkārtīgi skaļš (1 balle) un sajūga pedālis cietāks...
Dīzeļi vienmēr ir skaļi.
Otrkārt Opeļus tiesām ražo Vācijā, ar attiecīgi stingru kontroli, ne tā kā daudzus citus auto Kazahijā, Ķīnā un tamlīdzīgās Valstīs. Skepse par Opeļu kvalitāti ir galīgi nevietā.
Es piemēram nekad nepirktu ne KIA, ne Reno, ne škodu.
H Astrai ar CDTI motoru nav jābūt skaļamam dzinējam, tur būtu vietā meklēt kādu vainu - izpūtējs, dzinēja piekare (jāsaprot, no kurienes un kāda skaņa nāk). Arī sajūga pedālim būtu jābūt gana mīkstam un skaņas izolācijai nemaz tik peļamai. Patēriņš 5,5-6 ir gana normāls. Iespējams, ka auto ir nācis no Francijas vai Itālijas dienvidiem, tam tirgum skaņas izolācija tāpat kā pretkorozijas aizsardzība tiek mazliet noskausta. Vispār auto nav ne vainas. Šim motorītim ar laiku ir diezgan neizbēgama bēda ar smidzinātājiem un spararatu, gadās arī EGR kaite, bet, ja saņemas un tos nomaina, auto ir diezgan nenobraucams, ja netaupa uz apkopēm... Opelis ir Opelis, Audi ir Audi, bet šie Opeļi nemaz tik bieži striķī nav jāvalkā. ja skaņa mainās izspiežot sajūgu, arī pamainot apgriezienus, ja vēl jūtama neliela vibrācija iespējams, ka spararats iet uz beigām. Benzīnniekiem motors griežas ar mazāku pretestību, tāpēc līdzīgi defekti nav tik izteikti, kamēr kaut kas vienkārši nobeidzas. Skaļs dzinējs, bet strādā vienmērīgi - pirmais nāk prātā tomēr izpūtējs vai dzinēja piekares spilveni, ja jūtams, ka vibrējošā skaņa tiek pārnesa un visu virsbūvi. Šajā modelī esmu vīlies - G Astras fasādes maiņa un elementāru lietu sarežģīšana ar elektronikas palīdzību lai uzskrūvētu cenu. Motors tāds puspensionāru braukšanas stilam ... mani tas nesaista. Nevajag satraukties par 10 gadus jaunu traktoru - pabrauksi kādu laiku un ja nepatiks skatīsies uz kādu citu. ··· Opel: Opel Astra H, 2005, 1.7 cdti,... lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Atkarīgs no motora un ekspluatācijas apstākļiem. Opeļiem šī lieta ir diezgan nevajadzīgi sarežģīta. Ja nemaldos,tad opel astra sāka ražot no 1991 gada,varbūt precizēsi kura gada auto ? Jo tehnoloģiski 91gada stipri atšķirsies no 2014g 😉 Zobeni i ieteicams mainit ap 60000 km.tas ir loti atkarigs no zobsiksnas razotaja un ari no zobskriemelu nodiluma. 100 tukst tad mainu... Jāskatās pēc nodiluma! Nobraucu 250000 nemainot! ··· Opel: Pēc cik km jāmaina zobsiksna... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Opel Calibra (10)
ko jus teiktu pa to. kas viņai ir labs un kas slikts?
Neesmu pamēģinājis , bet ar pilnu bāku vajadzētu būt pareizam izsvarojumam tramplīniem :)) Un vēl pluss ir tas ka izpūtējs negrabēs kaut kur virs tilta , bet pavilksies pa zemi līdz vienkārši nokritīs . http://en.wikipedia.org/wiki/Opel_Calibra Saka, ka tā pati Vectra, tik cits kuzovs, nezinu īsti. Kādreiz vecākais dēls uz viņu skatījās, bet beigās nopirka Ford probi. labāk tomēr VW Corrado vai BMW 3 sērijas kupeja Kaapeec Opelim ir apsildaams aizmugureejais stikls?
-Lai ziemaa nesalst rokas kad jaaiestumj.
Kaa dubultot sava Opelja veertiibu?
-Piegaazt pilnu baaku ar degvielu
Kas ir Opelja lietoshanas instrukcijas treshajaa un ceturtajaa lapaspusee?
-Vilcienu un autobusu saraksts.
Kaa riikoties ja celjaa ar savu Opel satiekat niknu bishu spietu?
-Var paproveet paartraukt stumshanu un meegjinaat pasleepties mashiinaa.
utt.utt
··· Opel: Opel Calibra lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu