Pilnpiedziņa (4x4)

pilnpiedziņa (4x4) foto attēls

Pilnpiedziņa (4x4) - jautājumi un diskusijas

Dažādas riepas uz asīm (13)
Saplīsa riepa Volvo xc90 4x4. Apdrošinātāji samainīja tikai uz vienas ass riepas. Ka tad īsti ir drīkst vispār braukt, kad uz asīm ir dažādas riepas, ar dažādu protektoru!? Nav tā kad čakarē visus tiltus utt?!
Uz dažādām asīm var būt dažādas riepas. Uz vienas ass nedrīkst būt dažādas riepas. Drīkst braukt, ja uz vienas ass, vienalga, priekšējās vai pakaļējās, ir vienāda izmērara, modeļa un protektora riepas. Vēlams ar līdzīgu nodilumu uz vienas ass. Skat. CSN attiecīgo punktu. Un neko tas auto nebojā. Ja nu vienīgi braukšanas komfortu, ja pats esat dikti jūtīgs. Pirmie divi pareizi saka, vienīgais piebilde — uz 4×4, pat ļoti vēlams, visām vienādām jābūt. Nevis nebūs kvatro,bet var ciest starpasu diferenciālis... Riepas ar dazhaadu protektoru un atskjiriiga izmera riepas ir pavisam atskjiriigas lietas.
Par cik satraukums ir tikai par atskjiriigu protektoru, nevis cita izmeera riepaam, tad neredzu iemeslu satraukumam.
··· Pilnpiedziņa (4x4): Dažādas riepas uz asīm lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Volvo XC 70 Pilnpiedziņas remonts. Kur , par cik utt.....?????? (9)
XC 70 Pilnpiedziņas remonts. Kur , par cik utt.....??????
GOOGLE_ADSENSE_CODE_RESPONSIVE_HOR
Bravo auto, Riekstu iela 4. Ja volva tad tikai uz turieni, izcils serviss. Cenu gan uzzvani, pajautā pati👍 Bravo Auto. Volviķiem ir ļoti labi un cenas arī diezgan normālas. Interesants jautājums kur un par cik? Un kura gada? Un kas notika? Pat haldex vadības bloks cenā pēc gada var atšķirties. Standarta problēma ir norauti zobi un sabojāta mufe pie leņķa reduktora. Ja kardānu var pagriezt ar roku, tad problēma ir tur. Vajadzētu sākt ar primitīvām lietiņām, abs devēji, bet liekas standarta gadījumā stāsts bija par pilnpiedziņas vadības bloka shēmu, kura sapuva mūsu valsts kaisītajos ziemas ceļos. To var pasūtīt arī no ķīnas. ··· Pilnpiedziņa (4x4): Volvo XC 70 Pilnpiedziņas... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Audi A6 1.8 quattro (5)
Vai priekš audi a6 quattro sedana 1.8 motors ir par maz? Ja kaut kas nobrūk ir lielāki izdevumi kā ar parastu priekšpiedziņu?
Vēlams vismaz 1.9 TDi....vai kaut kas jaudīgāks ...auto ir pasmags tādēļ ir vajadzīgs lielās dzinējs...
Izmaksas protams būs nedaudz lielākas..bet ne "nāvīgi"😎
Jo sarēžģītāks auto, jo vairāk izmaksu ! nu,,,,nu no kadiem 2,5 saakaas motori. 3,0 ---- 3,5 ir lloti ok. V8 ir super. Un bez jebkaadaam turbiinaam utt.
Paarejie ir motorelli, komeedijas. Lai razzotaaji varetu rakstiit, ka, redz, ir tas supermazais pateerinnss. Ka tik nav arii :))) Saaksi braukt taadu, kaa normaalu massiinu, pateerinnss buus veel leilaaks, kaa lielaakiem motoriem :((
1,8 priekss A6 awd ir par mazu. Ja veel svaigs diizelis, varbuut, ka cels arii kautkaa (bet reeks salonaa) , bet....1.8 bendziins buus jaagriezz vissu laiku, kaa rallijaa.
Taads 1.8 ir A4 motorinnss.
viss ir atkarigs no blives starp sturi i sedekli.ja maz njem 2.8.i bus ok 1.8 turbo vai bez? Ar quattro būs nesamērīgi augsts degvielas patēriņš. ··· Pilnpiedziņa (4x4): Audi A6 1.8 quattro lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Teu tas autiņš priekš zīmēšanās domāts?
Ātrumu vari CSN atrast, nekas nav mainījies.
ir kaada sskkirba? Pirmo reizi dzirdu, ka deell 4x4 iesleegts/izsleegts butu kadi aatruma ierobezzojumi. Ja turaas uz zella, gaaz tik vallaa, gaazi griidaa :)
Zinu, ka ar sablokkeetiem tiltiem, starpasu dif.sablokkeetu utt ,aatri un taalu neaizbrauksi, bet tam pajero tak nav taadi navaroti.
Pilnpiedziņa domāta braukt pa sniegu,dubļiem.
Uz trases atsēdz.
Uz asfaltu atsledz.Meza vai uz lauku cela iesledz. Uz cik autiņš iet ar tika arī drīkst braukt, pa vācu bāni, LV ceļos uz 90.
Ātri nedrīkst brauk ar sabloķētiem difiem...
··· Pilnpiedziņa (4x4): Mitsubishi Pajero - cik ātri... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kādu pilnpiedziņas auto jūs izvēlētos manā situācijā? (35)
Man jāsavieno vairākas laikam jau nesavienojamas lietas: 1. Sniegotajos mēnešos auto jāspēj izbraukt pa aizsnigušu ceļu (jo ceļu līdz šosejai dažreiz traktors aizmirst/nepaspēj notīrīt). 2. Kad tiek uz šosejas, jābrauc lieli attālumi,...
GOOGLE_ADSENSE_CODE_INFEED_HOR
Neņem džipu, bet gan vieglo universāli 4X4, sanāks ekonomisks un ar labu caurejamību... konkrētu modeli ieteikt negribu, bet ir no kā izvēlēties... G mersis,,,brabusa izpildijuma. VOLVO XC70. Cena laba, cinkota virsbūve, izturīga transmisija, gadu gaitā pārbaudīts dzinējs dīzelis Volvo D5 2,4 litri ar patēriņu 5,7L šosejā-8L bezceļš uz 100 km. Ietilpīgs un pārdomātām fīčām aprīkots salons. Remonta izmaksas pārsteidzoši nelielas ( liels rezerves daļu piedāvājums gan jaunām gan lietotām ) salīdzinājumā ar AUDI vai pat TOYOTA, par Mersi un Bembi nerunājot, jo šiem rūsa ap 2004 gada modeļiem, ja nebūs jau remontēta virsbūve, būs daudz pamanāma!
Piemēram:https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/volvo/xc70/cmcgo.html
Laikam neviens komentētājs nav salicis visas tavas prasības vienā auto bet ja kupenas līdz padusēm tad ar auto tāpat neizbrauksi.Subaru Outback atbilst visiem taviem kritērijiem, tikai visi cilvēki baidās no nezināmā(SUBARU) Atrodi jūtūbā kā sacenšas braukt kalnā visādu marku auto ar 4x4 un tad var saprast kā viņiem strādā tā pilnpiedziņa. Un garos gabalus ar džipu ir braukt nogurdinošāk. Pašlaik pārvietojos ar Subaru ar automātisko ātrumkārbu un braucot uz laukiem pat neaizdomājos cik dienas ir snidzis, un aizbraucot uz galvaspilsētu un atpakaļ(350 km) pat nejūtas piekusonis. Vienīgi, ka LC par 5k sanāk tuvu 20-gadīgam. ··· Pilnpiedziņa (4x4): Kādu pilnpiedziņas auto jūs... lasīt visu diskusiju (35 atbildes) –»
Volvo XC60 no vietas braucot nepieslēdzas pilnpiedziņa (7)
Visgrūtāk tikt nedaudz apledojušā kalnā. Griež tikai priekšējie riteņi. Es saprotu, ka nav vairs kā agrākie džipi... Jeb tagad elektronika griež kuru riteni nu ienāk tai prātā? Kompis kļūdu neizmet. Bet nu tomēr, vai ir kāds īpašs...
XC 60 var būt arī bezpiedziņas variantā (FWD), esi droša ka ka tavējais ir AWD? Nu, ja tā ir AWD mašīna- tad ir sliktas ziņas- mehānisks defekts muftā, kura, izslīdot priekšai, pieslēdz aizmuguri. Kompis to nekontrolē, tāpēc arī kļūdu nav. 85% no LV eso šajiem XC90 arī nu jau ir FWD :D Tā "mufta", ko skrūvē pie motora, saucās ātrumkārba, tev pie kardāna jāmeklē...
Ja nevar atrast kardānu, tad tev tomēr bezpiedziņa...
P.S. pārbaudi vai drošinātājs nav izsists, viņa AFAIK elektroniski vadās
jaa, saakaas ziema....:(
Tad ir tas kardaans, vai nav? Uz aizmugures tiltu? Tiltam diferis ir pa vidu? Taads "resnaaks spainis" pa vidu tiltam...
Nu ja ssitaa var noraut kautkaadu, ibj , "muftu" , un tad pazuud pilnpiedzinna, nu nav ko teikti. Kkiiniessu vollvo izcellaas ar savu "ggenialitaati" atkal :(
Lieto, tāpat kā es, ziemas riepas ar dzelkšņiem, vai skandināvijas labā gala ziemas riepas bez dzelkšņiem. Tad Elijas 17 ledus kalns nebūs problēma :). ··· Pilnpiedziņa (4x4): Volvo XC60 no vietas braucot... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Ja riepām vienādi izmēri,indeksi,ja visas ir radiālās vai diagonālās,tad nekādiem darbības traucējumiem būt nevajadzētu. Ideālais- vienāda izmēra, protektora zīmējums un nodilums vienādi!! Ja kombinē no dažādām- tad saķeres efeks ir ar bezgalīgi daudziem variantiem! Var būt labāks un var būt arī sliktāks! Visām riepām jābūt vienāda izmēra un vēlams ar vienādu nodiluma pakāpi. Pretējā gadījumā mainās riepas ārējās virsmas (riņķa līnija) garums kā rezultātā riepa ar lielāku diametru veiks lielāku ceļa gabalu pie vienādiem riteņa apgriezieniem. Tas bojā starpasu pievadu vai jauc vadības blokam galvu.
Ja dažādi diametri uz vienas ass tad rodas papildus slodze diferenciālim un tīri teorētiski vienam ritenim ir lielāka iespēja izspolēt.
Ziemā par to nevajadzētu pat domāt..Padomā par citiem , ja pats sevi nevērtē. Radžotas riepas pilnpiedziņu ietekmē līdzīgi kā bezpiedziņu vai pakaļpiedziņu - labāka saķere uz ledus, sliktāka uz asfalta, vēl sliktāka uz bruģa, sniegā dubļos atkarīgs no protektora.
Vienīgā nianse ir tāda ka pilnpiedziņa nemīl dažādas riepas, visām jābūt +-vienādām, ieskaitot protektora dziļumu...
··· Pilnpiedziņa (4x4): Kā pilnpiedziņas darbību... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
4H - visi četri velk paaugstinātajos pārnesumos
4L - visi četri velk pazeminātajos pārnesumos.
H - nozīmē high.
L - nozīmē low.
Pilnīgi pareizi! ··· Pilnpiedziņa (4x4): Hyundai Terracan - ko nozīmē 4H... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
kadu 4x4 auto izveleties (33)
velos iegadaties auto ar kuru var gan dublus izbraukt,gan uz asfalta labi justies,un patik ari augstak sedet:) pagaidam skatos uz subaru foresteru,hondu crv,chraiysller vojadzeri 4awd un vw sharan sinhro,bet pedejo ir gruti atrast, visi...
Volvo xc70 d5 Vēl ir Suzuki Grand Vitara līdz 2005 gadam īsts dzips, pēc jau parketnieks. No 4x4 vislabāk UAZ- 469. Ar armijas tiltiem. Zvērs! Bet ja gribi vanu, tad UAZ - 452. Arī armijas variantu. Bet 2000-šā nedabūsi. Vidusceļš? Audi ar pilnpiedziņu. Ziemā ok, ij brauc ar vieglo. Ja ir svarigi, ka masina uzvedas uz asfalta, tad ieteiktu pajero wagon (nejaukts ar pajero sport). Mana pieredze ( LC120, LC100, LC80, Patrol ) tas ir vienigais no dzipiem, kurs adekvati uzvedas uz cela. Pareji ir gruzoviki ar autobusa elemetiem. Bet, ka neiegrabties, jamekle 2.5D ar manualo karbu. 3.2D medz nojukt degvielas sukni, kas ir dargais prieks, ka ari automatiskas karbas. Ar tam masinam, kuras Tu nosauci, dublos darit nav ko. ··· Pilnpiedziņa (4x4): kadu 4x4 auto izveleties lasīt visu diskusiju (33 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu