Peugeot 308 Universâls 2021 - 2025

Peugeot 308 paaudzes

Peugeot 308 HeÄbeks
2025. - . gads Jauda no 131 līdz 156 ZS
Degvielas patēriņš no 2.4 līdz 5 l/100km
Peugeot 308 UniversÄls
2025. - . gads Jauda no 131 līdz 156 ZS
Degvielas patēriņš no 2.5 līdz 5.1 l/100km
Cena 5700 lÄ«dz 23 900 Peugeot 308 UniversÄls
2021. - 2025. gads Jauda no 110 līdz 180 ZS
Degvielas patēriņš no 1.2 līdz 5.1 l/100km
Cena 8500 lÄ«dz 23 900 Peugeot 308 HeÄbeks
2021. - 2025. gads Jauda no 110 līdz 181 ZS
Degvielas patēriņš no 1.3 līdz 1.4 l/100km
Cena 5900 lÄ«dz 12 500 Peugeot 308 HeÄbeks
2017. - 2021. gads Jauda no 99 līdz 250 ZS
Degvielas patēriņš no 3.2 līdz 6.5 l/100km
Cena 4200 lÄ«dz 9500 Peugeot 308 UniversÄls
2017. - 2021. gads Jauda no 99 līdz 225 ZS
Degvielas patēriņš no 3.2 līdz 5.9 l/100km
Cena 3800 lÄ«dz 8100 Peugeot 308 UniversÄls
2014. - 2017. gads Jauda no 92 līdz 205 ZS
Degvielas patēriņš no 3.5 līdz 5.6 l/100km
Cena 3000 lÄ«dz 7300 Peugeot 308 HeÄbeks
2013. - 2017. gads Jauda no 82 līdz 270 ZS
Degvielas patēriņš no 3.2 līdz 6.5 l/100km
Cena 1700 lÄ«dz 5200 Peugeot 308 HeÄbeks
2011. - 2013. gads Jauda no 92 līdz 200 ZS
Degvielas patēriņš no 4 līdz 7.7 l/100km
Cena 1600 lÄ«dz 4500 Peugeot 308 UniversÄls
2011. - 2013. gads Jauda no 92 līdz 163 ZS
Degvielas patēriņš no 4.3 līdz 7.2 l/100km
Cena 1300 lÄ«dz 5800 Peugeot 308 UniversÄls
2008. - 2011. gads Jauda no 95 līdz 175 ZS
Degvielas patēriņš no 5.1 līdz 8.2 l/100km
Cena 400 lÄ«dz 5600 Peugeot 308 HeÄbeks
2007. - 2011. gads Jauda no 90 līdz 175 ZS
Degvielas patēriņš no 4.5 līdz 7.9 l/100km

Peugeot 308 Universâls modifikÄcijas no 2021.gada janvÄra lÄ«dz 2025.gada decembrim

ModifikÄcija DzinÄ“js Jauda PÄrnesumu kÄrba
Peugeot 308 e-308 54 kWh - Elektriskais 156 ZS AutomÄtiskÄ PK
Peugeot 308 1.6 1.6 HibrÄ«ds 180 ZS AutomÄtiskÄ PK (8 pÄrnesumi)
Peugeot 308 1.6 1.6 HibrÄ«ds 150 ZS AutomÄtiskÄ PK (8 pÄrnesumi)
Peugeot 308 1.5 BlueHDi 1.5 DÄ«zelis 130 ZS AutomÄtiskÄ PK (8 pÄrnesumi)
Peugeot 308 1.5 BlueHDi 1.5 DÄ«zelis 130 ZS ManuÄlÄ PK (6 pÄrnesumi)
Peugeot 308 1.2 PureTech 1.2 BenzÄ«ns 130 ZS AutomÄtiskÄ PK (8 pÄrnesumi)
Peugeot 308 1.2 PureTech 1.2 BenzÄ«ns 130 ZS ManuÄlÄ PK (6 pÄrnesumi)
Peugeot 308 1.2 PureTech 1.2 BenzÄ«ns 110 ZS ManuÄlÄ PK (6 pÄrnesumi)
Peugeot 308 1.2 1.2 BenzÄ«ns 136 ZS AutomÄtiskÄ PK (6 pÄrnesumi)
Peugeot 308 1.2 1.2 BenzÄ«ns 136 ZS AutomÄtiskÄ PK (6 pÄrnesumi)

Å Ä« Peugeot 308 paaudze tika ražota no 2021.gada janvÄra lÄ«dz 2025.gada decembrim. Mums ir informÄcija par 10 šīs paaudzes modifikÄcijÄm. Auto tika ražots tikai ar priekšējo riteņu piedziņu.

Å im Peugeot 308 pieejami trÄ«s benzÄ«na dzinÄ“ji ar tilpumu 1.2 litri un jaudu no 110 lÄ«dz 136 zirgspÄ“kiem un viens dÄ«zeļdzinÄ“js ar tilpumu 1.5 litri un jaudu 130 ZS un viens elektromotors ar jaudu 156 ZS.
Auto pieejams gan ar automÄtisko (7 versijas), gan manuÄlo (3 versijas) pÄrnesumu kÄrbu.
Peugeot 308 vidÄ“jais degvielas patÄ“riņš kombinÄ“tajÄ ciklÄ benzÄ«na motoram ir apmÄ“ram 5.1 litri uz 100km.

VisÄtrÄk lÄ«dz 100 km/h - 7.6 sekundÄ“s ieskrienas Peugeot 308 1.6 versija, savukÄrt visgausÄkais ir Peugeot 308 e-308 54 kWh, kurÅ¡ Å¡o Ätrumu sasniedz 10 sekundÄ“s.

Peugeot 308 cena LatvijÄ (Å¡ai paaudzei) ir no 5700 EUR lÄ«dz 23900 EUR.

VairÄk informÄcijas par Peugeot 308 Universâls
GadsZemÄkÄ cena (€)VidÄ“jÄ cena (€)AugstÄkÄ cena (€)
2024 22 900 23 400 23 900
2021 5700 6100 6400
Pievienot atsauksmi

Peugeot 308 Universâls 2021 - 2025 fotogrÄfijas

Peugeot 308 Universâls 2021 - 2025 foto 1 Peugeot 308 Universâls 2021 - 2025 foto 2 Peugeot 308 Universâls 2021 - 2025 foto 3 Peugeot 308 Universâls 2021 - 2025 foto 4 Peugeot 308 Universâls 2021 - 2025 foto 5 Peugeot 308 Universâls 2021 - 2025 foto 6 Peugeot 308 Universâls 2021 - 2025 foto 7 Peugeot 308 Universâls 2021 - 2025 foto 8 Peugeot 308 Universâls 2021 - 2025 foto 9

Atsauksmes par Peugeot 308

Pašlaik nav pievienota neviena atsauksme par Peugeot 308, kas ražots no 2021 līdz 2025.
ZemÄk atradÄ«si atsauksmes par citu gadu ražojuma Peugeot 308.
Peugeot 308 UniversÄls 2016.gads DÄ«zelis 1.6 litri, ManuÄlÄ PK
IegÄdes gads:2024 (auto vecums 8 gadi) LietoÅ¡anas ilgums:25`000 kilometri
VidÄ“jais degvielas patÄ“riņš: 4.4 litri uz 100km (braucot ap 60% pilsÄ“tÄ)
KopÄ“jÄ remontos iztÄ“rÄ“tÄ summa: 100 EUR
Kopējais auto novērtējums:
8/10
   vÄ«rietis, 65 gadi
Peugeot 308 UniversÄls 2018.gads DÄ«zelis 2.0 litri, ManuÄlÄ PK
IegÄdes gads:2023 (auto vecums 5 gadi) LietoÅ¡anas ilgums:3`000 kilometri
VidÄ“jais degvielas patÄ“riņš: 6.2 litri uz 100km (braucot ap 80% pilsÄ“tÄ)
Kopējais auto novērtējums:
9/10
   vÄ«rietis, 33 gadi
Peugeot 308 HeÄbeks 2008.gads BenzÄ«ns 2.0 litri, ManuÄlÄ PK
IegÄdes gads:2008 (auto vecums 0 gadi) LietoÅ¡anas ilgums:175`000 kilometri
VidÄ“jais degvielas patÄ“riņš: 7.0 litri uz 100km (braucot ap 50% pilsÄ“tÄ)
KopÄ“jÄ remontos iztÄ“rÄ“tÄ summa: 450 EUR
Kopējais auto novērtējums:
4/10
   vÄ«rietis, 49 gadi
Peugeot 308 HeÄbeks 2019.gads DÄ«zelis 2.0 litri, AutomÄtiskÄ PK
IegÄdes gads:2019 (auto vecums 0 gadi) LietoÅ¡anas ilgums:38`000 kilometri
VidÄ“jais degvielas patÄ“riņš: 5.2 litri uz 100km (braucot ap 60% pilsÄ“tÄ)
Kopējais auto novērtējums:
10/10
   vÄ«rietis, 60 gadi
Peugeot 308 UniversÄls 2015.gads DÄ«zelis 2.0 litri, ManuÄlÄ PK
IegÄdes gads:2021 (auto vecums 6 gadi) LietoÅ¡anas ilgums:5`000 kilometri
VidÄ“jais degvielas patÄ“riņš: 4.8 litri uz 100km (braucot ap 70% pilsÄ“tÄ)
KopÄ“jÄ remontos iztÄ“rÄ“tÄ summa: 1000 EUR
Kopējais auto novērtējums:
5/10
   vÄ«rietis, 29 gadi
Peugeot 308 UniversÄls 2012.gads DÄ«zelis 2.0 litri, AutomÄtiskÄ PK
IegÄdes gads:2016 (auto vecums 4 gadi) LietoÅ¡anas ilgums:150`000 kilometri (3 gadi)
VidÄ“jais degvielas patÄ“riņš: 4.6 litri uz 100km (braucot ap 60% pilsÄ“tÄ)
KopÄ“jÄ remontos iztÄ“rÄ“tÄ summa: 870 EUR (ap 290 EUR gadÄ)
Kopējais auto novērtējums:
8/10
   vÄ«rietis, 36 gadi
Peugeot 308 UniversÄls 2011.gads BenzÄ«ns 2.0 litri, ManuÄlÄ PK
IegÄdes gads:2017 (auto vecums 6 gadi) LietoÅ¡anas ilgums:60`000 kilometri
VidÄ“jais degvielas patÄ“riņš: 7.0 litri uz 100km (braucot ap 40% pilsÄ“tÄ)
KopÄ“jÄ remontos iztÄ“rÄ“tÄ summa: 920 EUR
Kopējais auto novērtējums:
4/10
   vÄ«rietis, 45 gadi
Peugeot 308 Minivens 2011.gads BenzÄ«ns 2.0 litri, ManuÄlÄ PK
IegÄdes gads:2017 (auto vecums 6 gadi) LietoÅ¡anas ilgums:15`000 kilometri
VidÄ“jais degvielas patÄ“riņš: 7.5 litri uz 100km (braucot ap 50% pilsÄ“tÄ)
KopÄ“jÄ remontos iztÄ“rÄ“tÄ summa: 160 EUR
Kopējais auto novērtējums:
7/10
   vÄ«rietis, 59 gadi
Peugeot 308 HeÄbeks 2012.gads DÄ«zelis 2.0 litri, ManuÄlÄ PK
IegÄdes gads:2012 (auto vecums 0 gadi) LietoÅ¡anas ilgums:145`000 kilometri
VidÄ“jais degvielas patÄ“riņš: 5.0 litri uz 100km (braucot ap 50% pilsÄ“tÄ)
KopÄ“jÄ remontos iztÄ“rÄ“tÄ summa: 171 EUR
Kopējais auto novērtējums:
9/10
 
Peugeot 308 HeÄbeks 2016.gads BenzÄ«ns 1.0 litri, AutomÄtiskÄ PK
IegÄdes gads:2016 (auto vecums 0 gadi) LietoÅ¡anas ilgums:18`000 kilometri
VidÄ“jais degvielas patÄ“riņš: 6.6 litri uz 100km (braucot ap 50% pilsÄ“tÄ)
Kopējais auto novērtējums:
8/10
   vÄ«rietis, 40 gadi
Peugeot 308 HeÄbeks 2007.gads DÄ«zelis 2.0 litri, ManuÄlÄ PK
IegÄdes gads:2013 (auto vecums 6 gadi) LietoÅ¡anas ilgums:100`000 kilometri
VidÄ“jais degvielas patÄ“riņš: 3.5 litri uz 100km (braucot ap 60% pilsÄ“tÄ)
KopÄ“jÄ remontos iztÄ“rÄ“tÄ summa: 180 EUR
Kopējais auto novērtējums:
9/10
   sieviete
Peugeot 308 UniversÄls 2014.gads BenzÄ«ns 2.0 litri, ManuÄlÄ PK
IegÄdes gads:2014 (auto vecums 0 gadi) LietoÅ¡anas ilgums:25`000 kilometri
VidÄ“jais degvielas patÄ“riņš: 5.0 litri uz 100km (braucot ap 40% pilsÄ“tÄ)
Kopējais auto novērtējums:
10/10
 
Pievienot atsauksmi
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanÄs portÄlu oHo.lv.
© 2010