Renault

Renault modeļu tehniskie dati un atsauksmes

Renault - jautājumi un atsauksmes

ellas lapa+stop iedegas pie sprieguma krituma,akis(generators,uzlade,vai spr.vados,kontakti)
.... visdrizak ari ir!
traktoram ? Tas tikai loģiski! Ja tu uzdod šādu jautājumu, tad visticamāk, ka pats neko nedarīsi.
Ja jau pats neko nedarīsi, tad nemoki sevi - ar steigu ved auto pie meistara, lai tad viņš viņu troubleshūto.
Braukāt ar tādu kondīciju nebūtu ieteicams.
Kad saremontēsi..ieliec atbildi,interesanti,kas par figņu..))) ··· Renault: Braucot iedegas ellas un stop ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Vai ir vērts sākt meklēt Renault Espace (automāts)? (10)
Labdien! Skatāmies uz minētā auto pusi.Nav pieredze,bet vajadzīgs minivena tipa auto par ne jau "kosmiskām" cenām,. Vēlētos dzirdēt speciālista sakarīgu vērtējumu un ieteikumus. Paldies!
Kāpēc gan ne, jo ari citu marku ražotie miniveni nav daudz labāki. Cik dzirdēts labāk izvēlēties 2,0 l dzinēju. Galvenais nenopirkt nokautu graustu. pat nedomā!!! papēti auto konstrukciju un komponentu izvietojumu , elektriekārtu, salona apsildes u kondicionēšanas iekārtu! Atceries par sieru peļu slazdā! Renault espace ir pat ļoti ok. 1.9 dīzelis ir pat ļoti ok, jauda nav kosmiska, bet ir ok. 2.0 dīzelis ir jaudīgāks, dārgāks apkopē un ēdelīgāks, pateicoties pdf filtram.
2.2 dīzelis ir ekonomisks, jaudīgs un pilnīgs s...ds. Automātu arī neieteiktu. Naudas ziņā optimāli būtu pirkt manuāli ar 1.9 dīzeli.
franchu autinnu? Nu, nu...:))Nerunaassu par vinnu tehniskajiem "ssedevriem", da kau vai vinnu dizains...nu ir biku jociigs, lai neteiktu vairaak.
Vieniigais, kas ir bijis labs, ir tie vinneejie diizelli, agraako laiku. Taa tauta runaaja....
Bet, atkal, kaa parasti teikssu, ja peerk lietotu autinnu, un bijussais saimnieks ir bijis ciitiigs autinna uztureetaajs labaa staavoklii, var jau buut , ka ir ok.
Starp citu veel, minivens ir 7x labaaka izveele par jebkuru ggipu, ggimenei. Lloti eerts, viegli vadaas, viegli iekaat, izkaapt utt. Ggipi ir neerti, seedi, kaa uz tumbochkas, rrij degvielu , nekad nesapratiissu, kaapeec cilveeki tos peerk. Masu psihozei liidziigs kas....ja nu vieniigi kartupellus vest no laukiem dzillaa ziemaa, vai dubllos, un arii tad, vajadzees nopietu ggipu, nevis komeediju kaadu.
Ir pat ļoti ok! Man ir 2.0 dci, filtrs ir nahrenizēts, auto ir gana ekonomisks un jaudīgs. Un tas ko saka Anikss ir vēsture, nevajag pašam līst ar vadiņiem un lodāmuru iekšā, un būs viss ok! ··· Renault: Vai ir vērts sākt meklēt ... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Mehānisko kārbu atšķirības Renault Laguna (1)
vai pastāv iespēja Renault Laguna 1.6 grand tours 2003.gada / KGOL05/ meh.ātrumkārbu aizvietot ar 1.8 grand tours 2003.gada
Domāju ka uzliksi bez problēmām. Reduktora pāris noteikti atšķirsies. Smagāk ies uz priekšu. ··· Renault: Mehānisko kārbu atšķirības ... lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Reno Espace 2001 neveras priekšējais kapots (5)
Iespējams, pārtrūkusi priekšējā kapota atvēršanas trose. Kapots ir ciet, kā to atvērt?
Jāskrūvē nost reste vai jāmeiģina ar sringru drāti atvilkt aizslēgu,man tā lagunai bija.Var servisā palūgt atvērt kādi 10€ maksās. Jāpārdod. Ir tāds instruments ŽANIS!😁 Reste parasti jau skruvejas no iekspuses :D Tāpēc ir ik gadu jāsapūš atvēršanas trosīte, jeb stieple, kas nu karā modelī ir.
Tā vaina ir daudziem. Bet ir tāds airesols X-80 šausmīgi nejauka lieta, iepūš un salien visās spraugās. Tas gan atkož rūsu, gan atstāj eļlainas pēdas.
Bet tur var būt ka notrūkusi ir no atslēgas motora pārsegam. Parasti tas ta notiek, jo parslēgs ir ierūsējis un kustās ar palielinatu berzi.
Ja pārsegs ir 100% ciet to atvērt būs problemātiski, ja netiks atvilkts bloķēšanas svira. Bet ja ir notrūkusi atvilkšanas saite, tad labāk lai servisa to dara, bet tadā, kas nodarbojas ar konkrētiem autiņiem. Citādi labi gribēdami, viņi ko smagi sabojās.
Tas ko iesaka ņemt nost režģī vai vel ko tur citu ir bezjedzīga nodarbe. Jo parasti aizslegam priekšā ir radiators, ja tā nav, tad aislēgts ir iebūvēts korpusā. Ja jau tik vienkārši varētu atvert, tad nebūtu jēga vispār to vāku slēgt ciet. Bet vienkārši ar klipšīem no ārpuses nofiksētu.
··· Renault: Reno Espace 2001 neveras ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kā salabot kvelsvecu spriegumu Renault Trafic? (7)
dedzina kopa kvelsveces padod 7v vieta 11,3
Būs vien jāskrūvē 11v sveces... Vadības bloks jau regulē tikai darbības ilgumu... Kas tā par tehniku ar 7v kvēlsvecei? Kāds ir borta spriegums? Liec Denso kvēlsveci det nr. DG-126 Beru GN026 NGK D-POWER NR66 91766 Tās ir ar 11V nominālo spriegumu.
Ja liksi Bosh 0 250 603 001, tai ir 7V nominālais spriegums.
Bet vispār jau labāk pirms tam salīdzini vai der pēc izmēriem. Tās manis piedāvātās sveces vairāk ir takā 2.5 dīzeļiem paredzētas. Būs vien kvēlsveču bloks jāmaina. Skatos ka tie arī ir dažādi atkarībā no modifikācijām. Var buut, ka taa, bet ir zinaami gadiijumi, kad kveelsveces diizelim sadeg no paaraak augstas sadegshanas temperatuuras cilindraa - iesmidzinaashana nelaikaa, sliktas diizes, gaisa par maz u.t.t. Shaubos, ka to dazhu sekunzhu laikaa tie dazhi voltinji ko dizhu dod. ··· Renault: Kā salabot kvelsvecu spriegumu ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Renault Master atsauksmes (11)
Renault Master -jaunākās paaudzes kravas businji. Vai kādam ir personīga pieredze? Komforta un skaņas līmenis kabiinee? 2, 5TD 100ZS-pietiekami, vai varbūt prasaas spēcīgāks dzinējs? Buushu pateicīgs par jebkādu ...
darbaa ir analogs- fiat. dzineejs 1.9.
nabadzinjsh- pakalja pa zemi velkas, kad paarkraujam, bet iet kaa uzticams darba zirgs. ja 2.5, probleemu nebuus vispaar. manaa uztveree, teicams auto. arii pa shoseju- stabils, aatrs, eerts. man patiik. dazhreiz vienk. izklaideejoties vizinos.
braukt var kamer garantija,bet pec tam sakas problemas.Francu auto ir francu auto,parak dargi izmaksa ekspluatacija. imho vaig 120. simtnieks i pa mazu. :) parejais ka jau renault :) sedshanu es gan veletos bishk savadaku,bet cik esmu runajis ar citiem tad saka ka patikot. Šodien noskatīju Citroen Jumper - 2002. gada, baigi labā stāvoklī, uz spidometra ap 115.000. Ja ietu runa par vieglo auto, es šai markai ietu apkārt ar līkumu, bet nu laikam uz busiņu noriskēšu - gan jau ka pie mana noslogojuma šamais kādus 4-5 gadus kalpos. Galvenais kritērijs šoreiz bija cena. man tam renault masteram i 1.5 gads un laikam 165 000 :) ··· Renault: Renault Master atsauksmes lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Renault Trafic motors strādā ar pārsitieniem (5)
Braucot vienmērīgi, motors strādā ar tadiem ka pārsitieniem. Lidz beidzot iedegas stop lampa, un pazud jauda. Atlaižot gazes pedali, lampa nodziest, un masina iet talak... Nav nekada cikliskuma, ik pa laikam... Sitadi pigori...
nu,ko var te - iepazīšanās saitā pateikt? ja tu jautātu par dāmu līniju vai par seksu,tad varētu sniegt kādu atbildi!
bet ,šinī gadījumā aizbrauic labāk pie kāda dīzelista klātienē,lai uzmet savu spečuka aci jo vainas var būt 100 un 1 !
Domā ka oho būs meistars,,?bet ērtāk bija nomainīt visus filtrus,un ja tad problemas,tad dzen uz servisu, Degvielas filtri ciet. nav degvielas...suuc gaisu kur, filtrs kaads ciet? Izpuuteeja filtri ciet, jo nessancee pareizi...? Vis drīzāk ,vajadzētu pieslēgt kompi mašīnai ,lai izmet kļūdu ,ja kļūdas nav tad kāda no sprauslām iet uz beigām ... ··· Renault: Renault Trafic motors strādā ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Renault espace 1.9 dīzelis motoram pazūd jauda (8)
Ātrumu var uzņem līdz 70 pēc tam pazūd motoram jauda un neparādās. noslapejot un braucot alkal viss tas pats.
Šitiem sodrēju filtru griezējiem būtu auto jakonfiscē!! Nespēj autinu uzturet - brauc ar sabiedrisko. Bet tā - klausi ute79 un rīkojies saskaņā ar diagnostikā uzzināto, jo iemeslu var būt daudz. Izgriez vai nomaini sodrēju filtru Būtu jāsāk ar diagnostiku. Ja izlien ārā kādas problēmas - sk.zemāk.
1. Kvēpu filtrs (DPF) ciet. Ir servisi, kur tos izmazgā/izgriež ārā/nomaina. Ja ekonomisku vai citu apsvērumu dēļ negribas ķēpāties ar filtra maiņu/tīrīšanu, var pamēģināt pie degvielas pieliet DPF tīrīšanas piedevas. Piedevas arī nav lētas, toties palīdz un turpmāk nav problēmu ar apskati, kā tas būtu filtra izgriešanas gadījumā.
2. Sprauslas ciet. Tas nozīmē, ka degvielu nesmidzina, bet "lej", kā rezultātā degviela nesadeg un paliek kvēpu filtrā = kurš rezultātā aizaug ciet. Seku novēršana -> sk. 1.p. + sprauslu maiņa + degvielas aparatūras pieregulēšana. Pasākums būs stipri dārgāks.
3. "Nosprāgusi" turbīna. Pats smagākais gadījums. Palīdz tikai remonts specializētā servisā. Var likt jaunu (apm. 1 k EUR) vai restaurēt veco (apm. 500 EUR).
4. Viss augstāk minētais. Šajā gadījumā ieteicams vairāk nemocīties, auto pārdot uz detaļām un iegādāties citu. Remonta izmaksas stipri pārsniegs maģisko ciparu 1 k EUR, ko vēlāk pārdodot tik un tā nevarēs dabūt atpakaļ.
P.S. Un turpmāk nepildīt visādus "kreisos" un "kuģu" dīzeļus... Vieglo dzinējiem jālej normāla degviela, tad arī dzinējs kalpos tik, cik no ražotāja nolikts.
pie diagnostikas kompja sakuma japiesledz pirms ko griest ara JA nav kur likt naudu, protams var ··· Renault: Renault espace 1.9 dīzelis ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kāpēc stipri dūmo un un eļļas patēriņš liels (8)
Renault Megane 1.9 dci universālis pēkšņi sāka nenormāli dūmot zilganpelēki dūmi un smird. Eļļu arī rij nežēlīgi.Eļļa nekur netek,jauda arī nav zudusi.
vispār jau dūmi nekad nav smaržojuši.... turbīnas eļļošana kaput, sāc meklēt citu ja baigie duumi PEEKSSNI , tad turbiina. Pat nedarbini, var arii aizdegties tas "uznneemums" , ja turbina dzen ellu izpuuteejaa , un var aiziet "raznosaa´", ja dzen motoraa. Neesmu specs, bet nav turbīna beigta? Jokus netaisītu, jo beigts dīzelis var uztaisīt "raznos" (dzinēja nāve, izdedzinot dzinēja eļļu degvielas vietā) varstu gumijas gan jau beigtas Vārstu blīvslēgi, eļļas gredzens virzulim, turbīna, nu kas vēl? Karoče jāskatās! ··· Renault: Kāpēc stipri dūmo un un ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kad domā tikai par saimniecisko izdevīgumu,vai nav vienalga kā izskatās? Lai tikai labi ripo un gardas kotletes.😀 Pabiju brīdi Francijā, auto dizaineri tur ir čempioni linoleja pīpēšanā. :) Bet autiņi kust, tehniski ok. Izcili neglīts auto. Domāju, ka arī tā dizainers izskatās sūdīgi. Maksāt naudu par neglītu auto ir tas pats, kas vecai oho klukstei izmaksāt kafejnīcā..;) viens no labaakajiem bulku vaagjiem, veel ne vainas skoda yeti un ford transit conecct Citroen Berlingo vis krutāais silti iesaku😎
Ari Reno Kangoo ir OK.
··· Renault: Reno Kangoo - saimnieciskām ... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu