SAAB

SAAB modeļu tehniskie dati un atsauksmes

SAAB - jautājumi un atsauksmes

automātiskās kārbas saderība (7)
Vai SAAB 900 1995.g.2,5v6 dzinējam var pielāgot 2,3 automātisko kārbu?
Vismaz tagad zinu, ka 2.5 motori arī bija.
Iesaku apjautāties Arnijam, viņam tagad savs serviss Ziepniekkalnā un manam SAAB sataisīja to, ko nespēja ne ArTeh, ne Ganību ielas Volvo un SAAB centrā. Viņam labas priekšzināšanas jau ir no SAAB 92.
Koordinātas varu iedot.
Brauc pie labu labu labā servisa kas agrāk bija Ganību dambī ( tur lētāk nekā dīlerī )

Spriidit, nekad neklausies pilsonus līdzīgus AV 2, SSAB nava domāts lai to remontētu, domāts tamlai brauktu ar baudu.

Ar savu SAAB 9000 cs, visas extras, nobraucu no vi;na 90 000 līdz 130 000 pa trejiem gadiem, ij.....vienīgais ko nācāas reizi gadā darīt, metināt izpūtēju pie pakaļējā rata, kur viņs met līkumu, laikam man tur bija nokrituse kauč kāda aizsarga lieta, kā dubļubleķis, ij uz karstu trubu sanāk meta dubļus virsū.. sīkums,. bet ne ražotāja vaina, mana nolaidība.

p.s. Jādomāka SAAB kuru jāremontē īpašniekam raid sirmi mati, ij tukš naudaas maciņš.

Atdodiet SAAB ;-))))

p.s. nr 2 Es domāt ka SAAB daudz par auto industrijas bojāeju neārdzīvoja, jo viņu pamat bizness ir lidmašīnas ( no tā arī visi ta laika "navaroti"turbīnas, klimata kontroles, ij t.t. gluži tāpat kā Rolss Royce pamata darbība ir lielie lidmašīnu motori )
Tas 2,5 gadijuma nav opeļa motors? :) vienkārši nav vērts nemaz sākt čakarēties Gan jau, ka var . Atkariigs, cik gribeesi ieguuldiit tajaa pasaakumaa. Cilveeki.....taisa visu ko, ja neder pa tiesso , paarejas flanchus, apmaana vadiibas blokus (ecm ).
Tiessaam, tas Saab...ir to veerts? Sen, sen atpakaall bija man dariissana ar paaris saabiem. Ko lai saku, jau tad....cilveeki tos nelapraat vispaar remonteeja, ja kas nopietnaaks bija.Vienkaarssi izmeta miskastee, jo nenormaali paarspiileeti daargi bija tie remonti. Pluss tie saab risinaajumi motortelpaa, nu vajadzeeji vinniem....visu salikt taa, ne kaa "pie cilveekiem" .
Bet nu, kaa jau teicu, uztaisiit/sataisiit var pilniigi visu. Vajag tikai $, rokas, zinaassanas,vietu, un iespeejas.
··· SAAB: automātiskās kārbas saderība lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
No rītiem negrib pielēkt (dīzels) (3)
Kkas ieteica atstāt SAAB slīpumā,ar priekšu uz leju. Palīdzēja! Kas tā par šaizi"?
Nenoslēdz pretvārsts pie sūkņa. Ilgāk stāvot degviela aizplūst atpakaļ uz bāku. Iespējams vārstiņā ir kāds gruzis. Tev Saābiņš laikam ar 3.0 Isuzu motoru – tam vienmēr kādas problēmas. Auto slīpumā turēt, tas ir no sadaļas anekdotes?!
Ieej Latvijas Saab klubā, iespējams arī no attāluma noteiks diagnozi. Ja nē, katrā Rīgas daļā ir Saab specializētie servisi.
Nav gan anekdote . Nav jau pirmais diizelis, kam tiessam degviela aizpluust atpakl uz baaku, un tiessam, ja noliek taa lai baaka augstaak, viss darbojaas uz sitiena.
Vienvirziena vaarsti, solenoidi, kaukur suuc gaisu savienojumos, taadeejaa llaujot degvieali aizpluust utt.
··· SAAB: No rītiem negrib pielēkt ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Stāvbremze (7)
Saab nedarbojas stāvbremze.Cik nopietns un laikietilpīgs ir tās remonts?
1..2h ja rezerves daļas spēsi atrast, pat svaigam saab tas nebūs vienkārši... Stāvbremze SAAB automašīnām ir uz priekšējiem riteņiem.Ja nedarbojas,tad jānomaina abas stāvbremžu troses.Tām vienmēr norūsē trošu galu stiprinājumi. Jā stāv, tad jau nav bremze. Tad viss notiek, piešauj asumu. Slikti būtu, ja nestāvētu. Tad arī vajadzētu siet un nostiprināt. turi pagaidām ātrumā...
iesaku šo servisu - http://servissta.lv/ ..
man vienmēr forša attieksme un nekādas augstās cenas neuzskrūvē!tur tas īpašnieks pats taisa mašīnas un lādzīgs cilvēks pēc dabas! Uzzvanīsi un pakonsultēsies - cik apmēram tas izmaksās!
oi,skatos,ka pati šī posta autore no Dobeles,laikam jau pa tālu braukt uz serisu Rīgā! ··· SAAB: Stāvbremze lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
SAAB 9-5 2.2 - atsauksmes un vērtējumi (14)
Kurš ko zin par SAAB 9-5 2.2 TiD?
neko sliktu nevaru pateikt, Opel motors,nekādu sūdzību par viņie īsti nav bijis! cik nu mūsu servisā tādu ir pabijuši! labākais,ka ķēdes piedziņa!:) pameklē netā atsauksmes,tur būs lietotāji... http://www.iauto.lv/viewtopic.php?topic=19747&forum=37 Labāk ieteiktu 2,3 benzīnu un noteikti AERO- super, īsta lidmašina, pēc tam citu auto vairs nespēsi iedomāties...un ņem pilno komplektāciju ar ādu un automātu... pats 7 gadus ar tādu nobraucu, tagad nopirku BMW un jūtos smagi vīlies.... labāks par 3.0D! ražots pēc 2002 gada,120 zs:D ko vēl? Ķēdes piedziņa nav tik viennozīmīgi. Labi, ja nav pienācis maiņas laiks, dārgi ja mainīšanas laiks. skaties bremžu cilindrus, tie parasti šiem sāk ķīlāt, turbīna pēc 300 000 var sākt streikot, sūknis arī var sākt jokoties..pašam bijis opelis un saab ar šo motoru..patēriņš tīkams 5 l uz 100 pa šoseju :) ja sāk it kā čakarēties sūknis un nevar no rītiem aukstu palaist, tad jāskatās pie sūkņa pienākošā atplūdes šļauciņa-arī tipiska vaina :) ··· SAAB: SAAB 9-5 2.2 - atsauksmes un ... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
SAAB 1.9 vektors 2004 gads (6)
Doma iegādāt šādu auto-varat padalīties kam pievērst uzmanību pie šāda auto iegādes-vai ar ko jārēķinās iegādājot šādu auto.
Lētāk būs ar taxi. cim modulis, turbīna, forsunkas, dzinēja deveji un aktuatori, spararats, logu pacēlāji, pečkas ventilators, priekšējo logu tīrītāja mehānisms, tā biežāk defektētās lietas un piekare loģiski, bremžu diski, bremžu cilindrīšu remonti un utt katraa zinaa, autinnss, ja ir kaartiibaa, ir forasssaaks par taada passa gada vollvo, bet....nu jaa, zviedru miskaste vien ir. Protams, ja ir cena super, ir rokas, un vieta kur pierikteet, ir ok. Garam Nebūs viegli! ··· SAAB: SAAB 1.9 vektors 2004 gads lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Varētu būt aiz bardačoka. The TCM on the 9-5 Aero is located behind the glove compartment.
Remove the under panel on the passenger side, and look up behind the glove compartment - the TCM is clipped onto the bulkhead.
Please remember to dicobbect the battery BEFORE removing the module.
Total time to replace the module - 10 mins!
Good luck
Var jau būt ka kļūdos, bet likās, ka dzinēja vadības bloks ir zem plastmasas ventilācijas redeles pie priekšēja stikla un to izņem no motortelpas puses atverot kapotu un atskrūvejot redeli, bet TCM izķeksē, kad ir izvilkts pats bardačoks ara no savas vietas...
ai da labi, es jau ari nevaru atcerēties kur katra auto kartējais inženieris savos delīrija murgos ir paslēpis kādu no auto sistemu vadības blokiem :D
Vai tad auto tehniskaja dokumentacija nav to izlasit?
Vai ari tas ir tads bais noslepums razotajam, kad to zinat drikst tikai ar pielaidem apdavinatas personas?
Lai ka PSRS modeliem visiem bij gramatina ar detalizetu, auto uzbuvi un vel ar iespejamajiem defektiem. Ja tadi uzrastos ka to noverst?
Luk viens plus bonus to laiku modeliem.
Bet kramet automatam virsu elektroni! Ka tad vaig lai var sportot, jeb braukt normali.
Bet Saabs ir unikals auto, to jau nerazo vienkars auto buves uznemums, bet aviacijas koncerns. Un tad lai tur ko atrastu vaig domat ka aviacijas mehanikim.
Kur laineros slepj sadas ierices? Vidus dala zem pasazieru salona.
Taka autinam nav divu limenu, bazis paneli.
Es gan te gudri rakstu, bet vai tad pec vadiem nocekot, nav iespejams?
Precizi jau patekt nevares, bet orentieris bus.
Bet lai veicas ar atrasanu, man ir pret SAAB respekts jau no 90 gadu sakuma. Jo tad jau tie bija parbasti ar elektroniku.
··· SAAB: Kur atrodas SAAB 95 2000g. 3l ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
SAAB 9-3 nelec silts (3)
Saabs negrib lēkt pastāv stundu ka Ščil tā rūc kas varētu būt par Vainu 93 2008 gada
Silts nelec (motors) = 90% temperatūras devēju vaina, gan jau sābam ar nav savādāk... hola devēju simptoms, bet var būt vēl daudz kas satrteris griezz un nelec, vai negriezz starteris vispaar?
Paskatiijos googles forumos. Saabisti saka, ka varot buut arii neitraalaa kaarbas staavoklla sleedzis (neutral saftey switch ) . Tad esot ta, ka aukstam viss ok, bet kad uzsilst, starteris negriezz vairs , jo tiek noblokkeets .
··· SAAB: SAAB 9-3 nelec silts lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Pečkai palika 4tais atrums, kur meklet to detalu, lai nomainitu (3)
1. Saab 9000 peckai palika 4tais atrums, zinu, vaina nau liela janomaina pretestiba. Kura vieta to detalu meklet, lai nomainitu. 2. briziem nevar iesegt, izslegt talas gaismasar sledzi pie stures. .. .. .. .. .
Tai saucamajai "pečkai" jeb salona apsildes ventilatoram jāmaina reostats!
Par tālās gaismas slēdzi var ieteikt iepūst w-40,ja nelīdz tad iesaka to nomainīt.
pečkas gaisa kanālā zem bardačoka panelī ir iesprausts pretestību bloks, kad viņš sadeg tad pečku griež uz visiem 12 voltiem tobiš uz pilnu klapi. nav dārgs līdz 50 eur jauns, nezinu kā saab pēdējais ko mainīju bija golf 5 laba ražotāja maksāja 34 eur Uz Saabiem specializējas Arteh serviss, atrodas Vestienas ielā ··· SAAB: Pečkai palika 4tais atrums, ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Saab 9-3 cabrio ziemā (6)
Kurš ko var pastastit par Sāb 93 cabrio !!! Interesē kā ziema ir ar tādu mucu ...
Tieši tā,kā rūpnīcas inženieri iecerējuši.Visai komfortabli.Bet mans subjektīvais viedoklis..Lai nu izppaliek..:)
Galu galā tas ir tikai personiskās patikšanas vai ne jautājums...
Saab ir klasi augstāks pašu zviedru vērtējumā, nekā Volvo. Padomā pats. Ar tādu mucu pavisam elementāri - brauc siltumā un komfortā un viss ir baigi labi. kā man teica viens svensons- forš dampis, tikai m``arketologi un tālākais apkalpošanas serviss sačakarē visu......... perfekts auto,pasham 5 ziemas taads ir ekspluataacijaa! ··· SAAB: Saab 9-3 cabrio ziemā lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
SAAB 1.9tid 150 vector/linear? 2007/8 (4)
Kadi plusi minusi $im/$iem modeliem?kur kadu info varetu palasit?
Lielākais mīnuss ir dīzelis, bet faktiski tas jau ir opelis ar kaut kādu Saabisku odziņu, bet bez opeļu mīnusiem. Es labāk ieteiktu 2.3 AERO... Manuprāt SAAB´iem 1,9 TDīzeļi ir pavisam cita opera nekā 2,3 AERO ??!! Par ko bija jautājiens...droši vien ka tie paši GM diesel motori tur vien ir- GOOGLE palīdzēs :P Viena platforma nenozīmē ka tas ir viens un tas pats auto... Kā te dažs labs auto-GURU izsakās. -> lauda
Apgaismo par atšķirībām, labprāt uzzinātu... pagaidām par konkrēto gadījumu (pofig ka jau gadu nekustināta tēma) :D
··· SAAB: SAAB 1.9tid 150 vector/linear? ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu