Tehniskā apskate

Tehniskā apskate - jautājumi un diskusijas

Vai var iziet CSDD tehnisko apskati ar ABS un ESP kļūdām? (42)
Man pēc stūres reikas maiņas izleca lampiņas panelī. ABS un ESP oranžās deg un sarkanā brīdinājuma mirgo. Vai ar šādu problēmu var iziet apskati?
=>lielpupe necepies tējkanna, iemācies normāli braukt, pats redzēsi. Jebkurš, kas gonkās braucis arī ar stok mašiīnu apstāsies/paātrināsies līdz 100 ātrāk ar atslēgtām "palīdzības" sistēmām nekā ar ieslēgtām... un shaadi bomzhi brauc pa ielaam. Un, kad ieskrien kaadam aizmufuree, plaata rokas. Sak - ta ir OCTA. Tas, ka vinjsh ar savu 500 EUR miskasti sabojaa cita mashiinu, kurai viens disks vairaak maksaa, tas taadam bomaaram poh. Ibo. pat TA vinjam nav arguments savest kaartiibaa. Sak, ja varees kaa iziet, mauks tik taalaak. Ok, iepriekshmineetais piemers veel nav pats krutaakais. Iedomaajamies citu cituaaciju. Neatkariigi no taa, kursh vainiigs, ja ir cietushie, ir kriminaals. Un, iedomaasimies veel nepatikamaaku situaaciju - buutu tas ABS/DSP kaartiba, taa CSNg nebuutu. Bet deelj shaada bomaara - ir. Un ciesh [moraali/materiaali] CITI cilveeki. Bomzi, nopeerc e talonu un brauc ar trolejbusu! Lielpupe...ja tu maksaasi par taxi saakot nk 40 eiro.kaa zviedrijaa.tad arii tavu atejas vietu vadaas glauni auto..bet tu gniida gribi pa 5 eiro braukt jn veel pageereet lai mersis ideaalaa kaartiibaa tevi ved?....nesaldee galvu..velc cepuri turpmaak Lielpupe, vai infiniti fx35 2004, ražota ASV, arī skaitās, pēc Tava sprieduma miskaste. Sajā bēdu ielejā 10 gadus veca mašīna vēl ir jauna. Paskaties statistiku. ABS un ESP nav obligāti lai piedalītos satiksmē, tehniko var iziet ja lampiņu degšanu nav izraisijis kāds nopietns bremžu sistēmas bojājums, ar kuru satiksmē piedalīties nevar. Lāliek pie kompja, jālasa kļūdas, tad arī redzēs kur problēma, varbūt remontdarbu laikā kas sačakarēt, vai kāda kalibrācaja nav izveikta...
P.S. ABS un ESP ir domāti tējkannām, ja zin ko dara, ar atslēgtu ABS var apstāties ātrāk nekā ar strādājošu, un ar atslēgtu esp var īsākā laikā paātrināties, īpaši ziemā...
··· Tehniskā apskate: Vai var iziet CSDD tehnisko ... lasīt visu diskusiju (42 atbildes) –»
Tehniskā reizi divos gados (31)
vai rīgā būs ko elpot, ja reizi divos gados ko darīs taupīgā tauta ar dīzeļiem? tagad jau dūmojošie smirdoņas pilnas ielas
Ka tā par cilvēku tehnisko apskati uztrauktos kā automašīnu . Normāls vadītājs savu auto uzpasē arī bez TA, idiotiņam arī 1 x gada par retu . Vairāk jau ne no gada atkarīgs tehniskais stāvoklis bet no "blīves" starp beņķi un stūri. dazhs jaunais pa gadu - diviem ar nodziits liidz grausta staavoklim Man patīk mans auto./sievas auto, man nekā nav/Uzturēts lietojamā stāvoklī, un manispēc tāda TA varētu aiziet sevispēc.Ja esi idiots, tad nositīsies ar jebko, pat ķeblīti.Ja idiotisks kretīns, paķersi vēl bariņu nepiederošos līdzi.Tas , manuprāt, ir kā ūdensskaitītāju maiņa.Nekas nemainās, tikai kāds slauc naudu.Labi, ar TA ir labāka situācija.Vismaz reizi gadē tiek mabīlis sariktēts daudz maz.Nu jau kādu brīdi braukāju pa Rīgas pagalmiem Prūšu ielas pusē, nožēloju, ka man nav bagijs.Ja par ceļu nodokli ministri brauc atpūsties, tad kāds laiks paies, lai māju piebrauktuves tiktu savestas kārtībā?Un ceļus arī taisa katru otro gadu vienus un tos pašus...:( Es drīzāk sliecos uz to pusi, ka jaunām mašīnām nu piemēram pirmos sešus gadus būtu ik pa divi gadi . Vecās grabažas ir jāpurina, tur naff ko. Tās nodevas nu tas gan ir cits jautājums. Jā 111zaagis111 un pie katras tehniskās tev pārbaudītu IQ. Ja nesasniedz vismaz 50% tad dod uz pus gadu. ··· Tehniskā apskate: Tehniskā reizi divos gados lasīt visu diskusiju (31 atbildes) –»
ABS lampiņa - vai var iziet TA? (16)
Vai var iziet tehnisko apskati, ja deg ABS lampiņa panelī?
Nevar! Skate, ne skate...pa priekšu tomēr vaig noskaidrot kapēc tā lampiņa deg- tās tomer takš ir bremzes un ja tā lampiņa iedegās, veel jau nav ČP bet tas ir signāls ka kaut kas tur nav pa ģelu...! Tas iram tavai, pirmkārt, drošībai...štruns par citiem.. :D Ar degošu ABS Lampu VAR iziet tehnisko apskati, ja automašīna pirmo reizi ir reģistrēta pirms 2011.g
Jaunākiem auto laikam jau to vērtē ar 2., kas nozīmē, ka defekts ir jānovērš. Starp citu lampiņu aizlīmēšana vairs kā remonts neder, jo automašīnas tiek pārbaudītas ar diagnostikas testeri. Bet tas ir tikai auto ar pirmo reģistrāciju pēc 2011.g.
Izrāvu to lampinu ara..be ir ko nenemties...
vel uz skati var apskatīt drošinātāju,ja ir atsevišķš,pēc tam liec atpakaļ.
Var. Jau kādus 6 gadu eju un nekad nav bijušas problēmas. Ka tik bremzes darbojas normāli. ··· Tehniskā apskate: ABS lampiņa - vai var iziet TA? lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
;) Vienkāršāku sejas izteiksmi, draugi... ;) Jautājums - cik ļoti nestrādā;) Ja pavisam nestrādā, tad nevar, bet ja kkas tikai drusku, tad, ja smuki smaida un pietiekami naivi skatās, var :) Nevar 100% Diemzel cik zinu nevar iziet TA Man panelī rādīja, ka riepu spiediens visām riepām nav vienāds....apskati izgāju. ··· Tehniskā apskate: Vai var iziet TA, ja nestrada ... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Eļļas noplūde no motora Mini Cooper, kā novērst? (4)
Izpētot Mini Cooper tehniskās vēstures, secināju,ka lielākai daļai šo marku auto ir problēmas ar eļļas noplūdi motorā. Mani interesē vai to var efektīvi novērst un kādas var būt sekas,ja šis defekts uzliesmo.?!
Pats aatraakais - paarbaudiit un iztiiriit kartera ventilaaciju. Kur tas ir - meklee:) Paareejais viss saistiits ar lielu darbu un naudu. Mazs, uzforseets motoriits ilgi nevelk. kaada gada autinnss?
Peec Internet datiem, var buut kadi 10 motori, dazzaadi, dazzaadu valstu razzojumi....

https://en.wikipedia.org/wiki/Mini_(marque)
Kā tad tur īst ir- eļļas noplūde motorā, vai tomēr eļļas noplūde motoram.
Ja ir eļļas noplūde, tad šī ir labā ziņa, jo tas nozīmē, ka eļļa vēl ir😊
Vispareizāk būtu teikt - eļļas noplūde no motora. ··· Tehniskā apskate: Eļļas noplūde no motora Mini ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
To pārbauda pat vasarā - varbūt ne vienmēr, bet bieži. Ziemā, domāju, noteikti pārbaudīs, jo tas tiešā veidā ietekmē satiksmes drošību. Reiz nācās braukt ar tādu defektu (tā nebija mana mašīna) - ziemā, naktī pa šoseju, kas sāka piesalt. Bija neomulīgi - netīrais vējstikls ne tikai pasliktināja redzamību, bet arī pastiprināja apžilbšnas efektu no pretīmbraucošjām mašīnām. Tā, ka vajadzētu to novērst... un vismazāk jau TA (kur, mauprāt, neizlaidīs cauri) dēļ.... Kāpēc lai aizsaltu ziemas šķidrums,ko? No personīgās pieredzes, ja gadījumā pārbaudīs un sprausla nedarbosies, tad neiziesi! Labāk, ja pati zini problēmu, tad novērs...gan citu, gan savai drošībai piedaloties satiksmē. :) Ieteiktu palasīt, TA ir tiesības ielikt 2 ar to jārēķinās
https://likumi.lv/doc.php?id=292396&version_date=26.07.2017
P.S Personīgi nesaskatu problēmu, atkusīs pēc normāla brauciena, tāpat auto pirms TA bišku jāizbrauc, lai atgāzes normālas.
...vismaz manam auto,nekad neviens sskidrumu nav laistijis.... slotinas gan ir iesleegtas-parbauditas,vai darbojas... Domaju,ka var iziet. Kur problema,pabrauc,uzsildi,ganjau atlaidis,ja nepiemerots skidrums,pielej koncenrtatu.... ··· Tehniskā apskate: Vai var iziet tehnisko apskati, ... lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Tehniskā apskate, bez vienas rokas bremzes troses. (18)
Sveiki. Vēlejos uzzināt, vai, ja stāvbremze darbojas tikai vienā pusē par to var ielikt arī "3" apskatē?? Sanācis tā, ka Lexusam ļoti specifiskas viņas oriģinālās vispār kosmosu maksā.
Tinte, runa ir par rokas bremzi! Kāds te sakars ar slepkavu? Ceru ka Tu tomēr bremzē ar darba bremzi nevis roceni... Potenciālais slepkava uz ceļa.
Nevari atļauties remontu, ej kājām.
nestrādājoša, pusstrādājoša stāvbremze ir 2nieks 2 skatē, ieteiktu meklēt detaļas no hondas, iespējams ko var piemeklēt. Honda=> lexsus.
Vispār jau smieklīgi, ka pieder lexsus, bet nevar atļauties trosīti. Varbūt jāpārsēžas uz audi 80?
nevis honda, bet toyota ··· Tehniskā apskate: Tehniskā apskate, bez vienas ... lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Vai var iziet skati ar citim priekšējiem lukturiem, eņģeļa acis? (7)
Nopirku opel tigrai priekšējos lukturur internetā,eņģeļa acis...ir tālās un tuvās gaismas,vai varēšu ar tiem iziet skati?
ceru, ka nopirki orgginaalos ruupniicas lukturus. Jo, tie leetie , kkiiniessu lukturi ir tikai smukumam. Gaisma ir galiigi aplama, plekkaina, ne iisti tubavaa , ne taalaa. . Lukturi nehermeetiski, peec lietus migla iekssaa utt.
Par skati - atsleedz uz apskati taas "acis", un tad piesleedz atpakall. Viens vadinnss katraa lukturii tikai jaatvieno.....Diivaini ir, ja LV piekasaas dazzam ekstara gaisminnaam lukturos. Saprotu, ka tuvaas/taalaas gaismas jaabuut labaam/pareizaam, bet kur ir probleemaa no "aciim", diodeem rindinnaa utt??
Ja ir noregulētas un ir attiecīgs marķējums - tad varēsi. Ja šim gadam un markai tādas paredzētas rūpnieciski- iziesi! Ja nē, būs slikti. Es Grand vitarai nomainiju aizmugurējos un csdd mēģināja sieties klāt... Teicu ka pagājušo gad izgāju un šogad sienaties- tad tomēr izlaida. Tāda mana pieredze. Var un nevar, viss no tā dīvainā CSDD inspektora atkarīgs būs. Ja būs gados vecāks čuvaks tiksi cauri, ja būs zaļš gurķis tad var izgāst. Viņi parasti tēlo baigos speciālistus, sienas klāt pa nebūtiskam lietām. Mans uzskats ir, ko teh. CSDD būtu jāvērtē ir. 1 Transmisija un ritošā daļa. 2 Gaismas iekārtas. 3 drošības aprīkojums, ( gaisa spilveni, jostas) Bet viss pārējais ir nebūtisks. Apdrošinājums, nodevas, tas ir pastarpināts tikai. Par to jasatraucas tikai pasam braucējam, jo CP par to neesamību liek bargus sodus.
Bet bieži realitātē kasās klāt pie tādām lietām, par ko smiekli nāk. Piemēram, man reiz piesējās ka salonā nav viens sēdeklis, jo tehniski jābūt 7 krēsliem. Teicu ka man 7 nevajaga un tā neesamība atvieglo iekāpšanu aizmugures salonā, ka arī var ielikt berna ratiņus nenojaucot. Ok pierunaju, tad ieraudzīja ka nav aizmugures sēdeklī vidu siksnas. Teicu ka ir tikai, to parasti nelieto jo taja dīvana reti ka sēd kāds un ja sēd tad lieto sana jostas. Pēc izvilkšanas no kŗesla apaksās atkal nomierinajās. Bet tad ierauga ka nav iespejams atvērt sāna logu labā pusē. Pogas nestrādā. Teicu ka strādā vajag spiest īstās, nevis bakstīs tās kuras ir domatas spoguļu regulešanai. Pēc ši mana uzbrauciena apkaunejās un beidza kasīties. Bet visuma katru gadu ir kadi kuriozi.
Te nevajag neko domāt un jautāt kā domājat, lasīt atbildi pirmo. Ja ir marķējums un vari noregulēt, skati iziesi. Daži Ķīnas eksemplāri dod ļoti labu gaismu, tas drīzāk ir gaumes un diemžēl arī kvalitātes jautājums. ··· Tehniskā apskate: Vai var iziet skati ar citim ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Neizgāju apskati... (12)
Mana vecā bitīte visu laiku gāja kā pulkstenis, pēdējā laikā gan pāris reizes noslāpa krustojumā un brīvgaitā nedaudz raustījās, bet nu apskatē izrādījās ka ir par lielu atgāzes, nezinu ko darīt, saprotu ka bez ...
Kungi ap dāmas vecumu, saņematies...

Varbūt, ka dāma vēlējās, lai Jūs iepazīstaties ar viņu remontējot viņas automobīli.... A Jūs tik pie meistara, meistara... :D

Tak parādiet tiem jaunajiem kā tā lietas notiek...?!?
Ja vien dzinējs neēd eļļu, tad jau vēl remontējams. Met to lūzni laukā Ja nepieciešams tikai apskati iziet, tad pirms apskates ar ūdens strūklu pielej pilnu izpūtēju, piedarbini un sagāzē, lai visu izpūš ārā. Tā vairākas reizes. Un pirms brauc uz apskati, ar 3 robu uz 90 pabrauc kādu km. Noteikti uzlabosies atgāzes rādījumi. Jā,meistars jāmeklē-un sakarīgs... Viss nolietojas,noveco-jānoskaidro tieši kas... Bez aparatūras (ar minējumiem) iespējamākais,ka sanāks dārgāk. Jo vaina var nebūt tikai vienā punktā. ··· Tehniskā apskate: Neizgāju apskati... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Tehniskās apskates pēdējais datums (11)
Ja TA uzlīmē datums ir 23.04.2018, tas nozīmē, ka tehnisko jāiziet līdz 23., jeb var arī 23. aprīlī? Protams, labāk ātrāk, bet dažreiz gadās apstākļi.
Tāpat kā pienam, ja derīgs līdz 23., tad 23. vēl var dzert. 24. vairs nedrīkst piedalīties satiksmē. Agusta, es tak teicu, ka esi knīpstanga :)))

Nav nekas traks arī ja nokavē vispār to termiņu. Netā var nopirkt vienas dienas atļauju lai tiktu līdz TA vietai un mierīgi iziet apskati arī pēc tā termiņa beigām.
Nezinu vai prāta darbs atlikt uz pēdējo momentu. Nedēļu, divas iepriekš arī nav laika? Vīram uztici to lietu tad :). Citur var iziet arī Sestdienas dienā. Vari braukt arī pēdējā dienā,bet ja būs gara rinda,tad ir varbūtība,kad nepaspēsi iziet...es parasti jau laicīgi pierakstos,uz noteiktu laiku,un tad bez liekiem stresiem un kreņķiem var iet arī pēdējā dienā,piebraucu uz pierakstīto laiku un viss,ietaupu gan savu laiku gan nīkšanu garās rindās:)bet ja Tev ir 23,tad pierakstu arī diez vai var vairs dabūt:(,tad atliek tikai stāvēt rindā. ··· Tehniskā apskate: Tehniskās apskates pēdējais ... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu