Volvo

Volvo modeļu tehniskie dati un atsauksmes

Volvo - jautājumi un atsauksmes

V60 2014.gads D4 dzinējs, 2.0d (2)
Kādi ir v60 2.0d D4 motori 2014.gadam? Labi vai slikti?
palasiiju nettaa - ir zzeelosnaas par "check engine" kontrollapinna saak iedegties jaunam autinnam jau pie 16.000 km nobraukuma, jo saak ccakareetis vissas taas paargudraas diesel izpluudes sistemas, vaarsti, filtri.Nu bisskki jau ir uzrazzojussi. Labaak, kaut mazaaku, bet bendzina, vai hibriidu. rokas nost no diizeljiem😄 ··· Volvo: V60 2014.gads D4 dzinējs, 2.0d lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
ka attaisit bagaznieku no iekspuses volvo s80 2004g (5)
Ka attaisit bagaznieku no iekspuses joakeri iznema un no arpuses nevar attaisit.
Kāpēc Volvo klubā nepajautā, tur tomēr zinoši praktiķi būs. Nolaid aizmugures benkjus un lien bagaazniekaa..un njem nost apshivku bagaazas durviim...ja tas nesanaak tad volvo ur meesls.nepraktisks.naudas rijeejs..brauc yz servisu gan hau pa kaadu 100 attaisiis idioti! Ja, atmet beņķus . Un ar lauzniti,,, Vakakarā jāieguļās tur iekšā! ··· Volvo: ka attaisit bagaznieku no ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Nenāk ārā atslēga Volvo S80 (7)
Volvo s80, atslēgu nevar izņemt, nedaudz panāk uz āru un viss. Tie melnie plastmasiņi mazie, kuri ir gar sāniem iekšā, tur arī ir, nav neviens noplīsis. Ko darīt?
Nezinu, kā tas ir S80. Automātiskajām kārbām, ja pārslēgs nav parkingā, tad atslēgu ārā dabūt nav iespējams. Dažām mašīnām tas savienojums ir trosīte, citām varbūt arī kaut kas cits, bet ja slēdzene "neredz", ka parkings ir ieslēgts, tad nav cerību izvilkt atslēgu. Skat tik! Idiots domā, ka citi ir tādā pašā līmenī.
Savu aizejošo dēli vari pats zobratos bāzt.
Tā bija paziņam. Ieklemmējās. Pa labam īsti nesanāca. Pēc brītiņa pielika mazliet vairāk spēka un iznāca.
Bet nu piesardzīgi gan!
Savādi gan. Kad stūre nobloķējas, tai vajadzētu viegli iznākt. Baranku pagriez. Iesākumā jāsaprot kurā caurumā tā atslēga īsti iebāzta, un kada velna pēc tur vispār vajadzēja ko bāzt... ··· Volvo: Nenāk ārā atslēga Volvo S80 lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kādi ir tukšgaitas apgriezieni minūtē Volvo S40? (8)
Startējot 1100 apgr/min. Pēc 2 minūtēm nokrītas uz 950 apgr/min. Vai tas ir normāli?
Nu varbūt sāc ar vienkāršāko - dīzelis vai benzīnieks? Kaut izklausās pēc benzīnnieka, un jā - tas ir normāli, ka pielaižot tukšgaitas apgriezieni ir lielāki. Bet 950 tā kā liekas padaudz, normāli iesilušam motoram būtu jāturas uz ~ 700 - 750. Zemāk gan "žaga" sāksies... #auris - nu, nu, krutais spečuk, paskaidro mums, kā tad tur īsti ir?
Gudri dirst, ziniet, nav malku cirst... Sāc piem. ar meha diplomu studijā, un tad pēc kārtas: kā jābūt, kā to panākt, nu un visu pārējo bla, bla, bla...
Ja nav problēmu ar krievu valodu, tad ir tāds forums: https://www.volvo-club.lv/
Sadaļā "Forums" ir ko palasīt gudrības.
Var arī pajautāt, bet tad laikam jāreģistrējas.
Jūs te neviens neko nejēdziet no tādiem apgrieziem,vai auksts vai karsts Man darba stāžs ar autiņiem ir liels.Nekādus skaidrojumus es te nesniedzu. ··· Volvo: Kādi ir tukšgaitas ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Braucot reizēm lec laukā 5 ātrums volvo v40 (5)
Lec ārā kustībā,kad samazinu ātrumu un atpakaļ nevar ielikt.bet kad apstājos tad atsākot braukt atkal slēdzas un viss ir normāli.grūti pateikt,kad atkal izleks no ātruma reizēm var nobraukt 50 km reizēm 2. Kas varētu būt ...
Cik ir reaalais/iistais nobraukums autinnam? Varat jau tee iereekt cik gribat. Jautaajuma uzdeveejam neviens ,pa teemu, neko neiesakaat gan.
Ar autinniem ir taa, peec zinaamiem nobraukumiem ir jamaina daudzkas, var nemainiit, un tad buus "probleemas". Kaa smeereesi, taa brauksi, ibj.
Pārbaudi motora spilvenus. Vilkmē motors ir vienā stāvoklī, bet nometot gāzi, sagāžas uz priekšu vai aizmuguri, ja bojāti spilveni. Un var izmest no ātruma. Nezinu, cik tam autinjam gadu, bet V40, ar kuru shad tad braukaaju ap 2005. gadu bija liidziigs nikjis, sameeraa jauns autinjsh, nepilni 5 gadi. Tur ir kaut kaada svirinja pie aatrumkastes, kas izljurkaajaas. Remonts shtrunts. Tas nozīmē, ka drīz būs lieli naudas izdevumi. Ar automātiskajām kārbām tā ir, maiņa pus mašīnas vērtībā. ··· Volvo: Braucot reizēm lec laukā 5 ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kādas ir audi a6 c6 3.0tdi aptuvenas lietošanas izmaksas? (8)
Vai nav pārāk augstas vai salīdzinot ar volvo v70 tās ir aptuveni līdzigas.
Varētu būt līdzīgi, tikai audi traki zog... Volvo V 70 noteikti būs izdevīgāks gan izturīgāks gan ekonomiskāks . a6 c6 3.0tdi nenojātu maz ticams ka atradīsi, kā minimums iečeko vēsturi pie dīlera. Volviķis tāds pats sūds kā vw tik ekspluatācijā dārgāks... Domāju, ka V70 (D5) būs jūtami lētāks ekspluatācijā. Un izturīgāks arī. Arī dzinējs Volvo nebūs tik kaprīzs kā šis VAG brīnums. VOLVO tāds novecojis izskatās pretēji audi ..
Arī biju dzirdējis ka volvo dārgs remonts un bez dīlera palidzibas neiztikt,taču audi aluminija piekare esot dārgs prieks.
Kāds varbut zin vai volvo ari ir aluminija piekare un cik izturiga tā ir?
··· Volvo: Kādas ir audi a6 c6 3.0tdi ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Volvo xc90 nevar dabūt ārā no parkinga (8)
Ieliekot parkingā un mašīnai pastāvot kādu brīdi nevar dabūt no parkinga ārā tikai ar spēku.kas varētu būt pa vainu?
Kaut kur ir jābūt pogai lai atbloķētu, ar spēku galīgi nav labi... Audi piemēram ir zem pelnutrauka... nu, un ko tu dariisi ar to info? saaksi pats remonteet? :D kraaj naudu, brauc uz servisu! Meklee pa Youtube, Google utt.
https://www.google.com/search?client=opera&q=Volvo+xc90+stock+in+parking&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=
UTF-8
jauniibaa esmu bijis taadaa parkinga.ka tikai stuure mani glaaba apkrishanas uz mutes..un paradokss.ciksiites spiegdamas kaapa..tagad skaidraa esot tik ar maaniishanu Jānomaina blīve starp benķi un stūri🤣🤣🤣 ··· Volvo: Volvo xc90 nevar dabūt ārā ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Volvo XC70 vai XC60 - atsauksmes un komentāri (13)
Jauna auto meklējumos pagaidām uzrunā VOLVO. Vajag vidēja izmēra auto ar caurgājību nedaudz virs vidējās (uz bezceļu piedzīvojumiem nepretendēju, bet dubļainu meža ceļu gribētos izbraukt bez raizēm). Pašlaik alternatīvas ...
XC60 ne vainas. XC90 D5 AUT un ar chipu = 215+ Hp un adekvāts patēriņš!
Tulīt sāks pārdoties jau jaunais 2015 gada XC90 un visiem iepriekšējiem nokritīs cena!

Pirms iegādes iesaku atrādīt auto Mūsa Motors - tur nemelo un par smieklīgām naudiņām iedod sarakstu ar defektiem!

arparts te komentēja vienu Yotube klipu "Volvo v.s. Subaru" = tas ir blefs un muļķības (tur Volvo speciaāli bija paņemts ar Diff. defektu) !!!

Arī Range Rover var tā izsmiet!
https://www.youtube.com/watch?v=R5VobNcgRvc
Subjektīvi XC60 mazāks-šaurāks (iekštelpa-maniem gabarītiem). Četrus gadus braukāju ar XC70 (veco modeli). Ja mainītu- tikai uz lielāko XC90. Volvo ir atzīti kā ērtākie garo gabalu braucamie. XC60 ērtāks būs pilsētā, 70- uz štrāses. Kamēr pati neizbrauksi ar abiem pa dažādiem ceļiem-neceļiem, neviens pareizo neieteiks.
Subārs ir pastāvīgās pilnpiedziņas autiņš (velk visi riteņi) , Volvo priekšpiedziņas ar automātisku pilnpiedziņas pieslēgšanos. Līdz ar to faktiski dažādi braukšanas stili.
Volvo, it sevisskki jauns, ir daudz, daudz parmaksaats, ja nenm veeraa, ko ieguusi. Alternatiivas pasaulee ir daudzreiz pievilciigaakas. Zviedri ar savu "komunismu" un arodbiedriibaam driiz vissu autoruupnieciibu nolaidiis uz grunti :((
Tiiri vizuaali smukaaks ir XC60.
Nevaru atljauties jaunu Volvo, braukaaju ar 96. gada 850, US variantu-pilniibaa nopakots, tiem laikiem -super mashiina :) ··· Volvo: Volvo XC70 vai XC60 - ... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Mr action...Bentlim vienkàrßi ar garu skrùvgriezi to lampiņu ņem un izbaksti,😛 ẞis jautàjums ir aprakstīts auto vadītāja rokas gràmatà,kura vienmër ir opcijäs.
Nevajag klaji demonstrēt savu iedzimto stulbums uzstàdot debīlus jautājumus iepazīßanàs saitos!!!
Man tada pati problema ar Bentley CONTINENTAL GTC, naksies laikam samainit uz jaunu BMW vai ari atstat kaa otro mashiinu svetdienas pakatushkaam uz Spaniju, kur man ir villa ar skatu uz juuru. Zinam shitos gaajienus..auto aciimredzot ir nopietna probleema.kuru iipasnieks negrib risinaat..respektiivi teereet naudu remontam..ir nolemts to kaadam iesmeereet..nopaardodot..shitaadus vajag sist .acis izdurt https://www.youtube.com/watch?v=6qcU28mZgfY ··· Volvo: Kā noņemt servisa statusu ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu