Pārnesumkārba

pārnesumkārba foto attēls

Pārnesumkārba - jautājumi un diskusijas

Ko darīt ... ja auto ir salūzusi rbotizēta ātrumkārba (FORDS)? (13)
Auto Ford S-max, 2012 g, (nobraukums 170000) jūk pamazāk robotizēta kārba. Ko darīt? Iesakiet, škiet ir iebraukts auzās reālās. :( Būtībā kā sievišķis, iegrābos, neparakādamās netā, ka nevajag pirkt robotus. 1) remontēt, (ap 3000 remonta...
kaarbas remonts nekad nebuus taadas summaas. Tas viens. Otrs jau te mineetais "no sista autinna". Un peedeeajis, bet ja nu ....nozog to autinnu? Nu gadaas tak :P Es Lietuvā salīdzinoši leti nopirktu lietotu kārbu,nomainītu,un brauktu laimīgi Tiesi taa atrast kaarbu no sista auto un brauc taalaak....bet citreiz nepeerc Ford vai Opel auto.... Ja pārējais labs, tad remontē, nopērkot nākošo automātu nenozīmēs, ka tas neplīsīs.
12k par auto un 3k remontos nav maza summa, slēpjot defektus vari bez zobiem palikt (jā jā visi zinām šeit tiesiska valsts, bet tici man atradīsies, kas paretinās)
Personīgi domāju, ka pārdodot auto ar kārbas defektu nāksies nolaist stipri vairāk par tiem 3k. Detaļās izpārdot neviens šrots nedos pilnu cenu, bet pašam tēlot šrotu ir laimes spēle, kas visticamāk neatmaksāsies.
no sita uzliec ejoshu kaarbu, gadu vai 2 pabrauc, un tad tirgo prom ··· Pārnesumkārba: Ko darīt ... ja auto ir... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
DSG pārnesumkārba palicis parking (3)
Nelaiž vaļā parking ,ātrumu kloķis strādā
DSG kaarba ( direct-shift gearbox ) ir parasta divsajuugu kaarba, mehaaniskaa svaa buutiibaa, ko vada ecm. Iespeejams, ka ja atvienosi akkiiti uz 5 min, paliidzees. Vai piesleegsi diagnostiku, un uzrtaisiisi resset.Pilns internets tak ar padomiem.
Hmm, varbuut palasi ssitos :

https://www.google.com/search?q=DSG+gearbox&oq=DSG+gearbox&aqs=chrome..69i57j0l5.4255j0j8&sourceid=c
hrome&ie=UTF-8#q=DSG+gearbox+stuck+in+neutral

http://forums.tdiclub.com/showthread.php?t=277767
Trukusi parsleguma trose. Atvieno aku. ··· Pārnesumkārba: DSG pārnesumkārba palicis... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Čīkst ātrumKLOĶIS (7)
Šodien, braucot mājās pēc darba, sāka čīkstēt ātrumkloķis, pārslēdzot ātrumus uz 2. vai 4. (resp, virzot kloķi uz leju), kā ierūsējusi eņģīte. Vai ir pamats uztraukties? Ja tas ko izsaka - 2011.g. Fiestiņa.
Jāuztraucas vienmēr, bet ne tik ļoti lai no braucoša auto lēktu ārā. Pie nākošā servisa pameklējuma lai pārbauda kur vaina. Nav pamata uztraukumam tas viss ir no mitruma saellot un bus ok w40 sapuut Nu ja pienemam kad prieksa piedzina, tad isti tur neka nav kas varetu ta peksni salust.
Neparzinu konkreto auto, bet klokis roka nepaliks pa to vari nesatraukties.
Tur ie plsastiku muftes, kas izpilda kloka stiprinajumu un lauj savstarpeji kusteties.
Sakuma ieteiktu tur iepust skruvju vai rusu miekskinataju, uz sitienu izleca no prata tas nosaukums. Tas neko tur sliktu nespe nodarit, ja bus mitrums to padzis un samiekskes muftes ta noversot berzi. Ja skikst vel pec tam, tad jau vainu meklet vaig zem motora parsega.
··· Pārnesumkārba: Čīkst ātrumKLOĶIS lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
B6 panelī P ar svītriņu pāri.. (6)
Braukt varēja ar norādi līdz 30.km st.+pašlaik nevar DSG kārbā ielikt R lai drusku pabrauktu atpakaļ,bet uz priekšu nevaru ,jo esmu iespiests starp autiņiem..kā ieslēdzu tā panelī mirgo PRNDS ātrumkārbas norādes..cik saprotu labāk vairs...
f....ng leetaa gala DSG kaarbas. Un tie debiilie variaatori turpat ;(( Kautko stuulbaaku izdomaat nevareja .
Nu ok, DSG, ja lloti daargaam (+jaunaam) massiinaam, tad ir ok.
KO dariit? Sauc evakuaatoru, un uz servissu.
apsveicu ar suporta maiņu, tev sarūseja rokas bremzes motoriņš, jāņem ritenis nost, jāskrūvē motoriņš no suporta nost un ar torksu roku jāatlaiž suports un uz servisu, 350 eur atjaunotais suports Vaijjj... nogļukoju!!!! :D Jā tur nobeidzies suports,būs serviss jāmeklē,.tiku cauri ar 300 e. Cik saprotu, nopirki kaut ko par ko galiigi poņas nav- ieteikums- tiksi "ārā", duj uz pļavu un notestē visu to h... kas tai kastē sabāzts...ja vien pļavā tā maķīna galīgi neapstāsies, tjipa- ceļa tālāk nav... :)) ··· Pārnesumkārba: B6 panelī P ar svītriņu pāri.. lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
dsg karbas remonts (1)
dsg karbam ar 6 atrumiem,kadi parasti defekti,un kadas remonta izmaksas?
Piezvani uz RAAP vai uz RECRO, varēsi uzzināt precīzi gan izmaksas, un ja labi mācēsi sarunāt, tad arī standarta defektus. Bet no visas sirds iesaku - nu neņem lietotu VAG koncerna automašīnu ar DSG pārnesumkārbu.
Īsumā kaut kādas info vari palasīt šo rakstu atsauksmēs http://www.delfi.lv/auto/zinas/padomi-lidz-piecus-gadus-veca-vw-passat-iegadei.d?id=47001903, un http://www.delfi.lv/auto/zinas/septini-padomi-lietota-vw-passat-b6-izvele.d?id=43347333, par remontiem un defektiem pilnīga taisnība.
··· Pārnesumkārba: dsg karbas remonts lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
DSG pārnesumkārbas (5)
Dsg kārbas, jūsu pieredze, domas.
Ja noskrējiens virs 150k, būs "krievu rulete". Ja vēl komplektā ar 2.0 TDI, tad vispār servisu sapnis. Ir virs 150k komplektā ar 1.9TDI. Nācās nomainīt sajūga disku :)
Citādi automāts kā automāts - nekādu starpību nemana :)
Aptuveni 550 EUR + darbs. Jā. Snowagain pareizi pateica. 550eur + darbs :) ··· Pārnesumkārba: DSG pārnesumkārbas lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Grūti slēdzas pārnesumi (15)
Audi A80 B3. Iedarbinot, it sevišķi aukstu, grūti ieslēgt pārnesumos( tas i stāvot uz vietas), it sevišķi 1ajā un atpakaļrobā.... Tas ir, spiežu 1ajā, bet neiet robā (ka jau pačakarējies, ta jau ieiet); nekas nekraksķ, bet vienkārši...
Incanti ko ta B3 sajūgam var pieregulēt? :) Meedz izdilt paarsleegshanas mehaanisma bukses, gan nezinu tavu konstrukciju. Ellja nesuucaas caur bliivsleegu, kur ieiet paarsleegshanas svira? Lai gan pie taadiem pashiem simptomiem , gan citai mashiinai, bij pamatiigs kaarbas remonts! vecām automašīnām tā mēdz būt jebkurai markai. diez vai tādu vecu vērts remontēt.
kārbā var provēt eļļu nomainīt (ja tas nebūs dārgāk kā citu automašīnu vietā iegādāties līdzīgu...:D)
Kārbas eļļa... ··· Pārnesumkārba: Grūti slēdzas pārnesumi lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Ātrumkloķa niķi - nevar ieslēgt 1.pārnesumā (8)
Sajūgam cilindrus nomainīja, bet 1. ātrumā ieslēgt brīžiem var brīžiem nevar? Auto-10 gadus vecs francūzis.
Man japoškai arī reizēm gadās, ka grūtāk pirmajā ielikt, bet, te jau minēts, var piešauties un sākumā ielikt otrajā, tad pa taisno ieiet pirmajā arī. Nezinu neko par auto-francuuzi, bet liidziiga vaina ir bijusi volvo, arii esot izmanhtojushi francuuzhu motorus, varbuut arii aatrumkasti. Tiem, V40, kaut kur 2000-sho gadu saakuma vai bikinj agraak - probleema bija aarpus aatrumkastes - kaut kaada gumijas bukse, kas fiksee aatrumklokja sviras biidstieni. Lai meistari paarbauda - varbuut tur vaina! Pirmkārt kas par francūzi? Kaut varbūt viens pīpis. Jo kā ir tapis teikts savā laikā - Franči auto taisa citadāk nekā visi, bet krievi taisa sliktāk kā visi citi.
Bet ja nopietni no pieredzes ar Lagūnu. Ir bijušas grūtības ar parslēgšanu pārsvarā 4-5 pārnesumam. Vaina bija sajūga ripai izlūzis dzelsgabals. Kā par brīnumu 1-2-3 netraucēja. Tālak jāskatās nobraukums, Renaultiem sajūgi ir jamaina pēc 200k kilometriem. Un lai te "spečuki" saka ko grib, bet tas jau praksē pārbaudīts, citādi sačakarē sajūga trosi un vēl daudz ko citu.
Vel viena problema var būt kārbā pašā. Man tāda lieta gadījās pie kādiem 240000 kilometriem. Neslēdzas 3 un 4, ari visādi gudriķi muldēja maini sinhronizatorus utt. A izrādījās tā ka es to auto biju pircis second hand, tad kautkāds līkrocis pirms manīm kārbu bija remontejis. Un tā kā tur blīves nav korpusam kā hermētiķi izmantojis silikonu parasto. A jālieto necietējosais hermētiķis. Tad nu tie silikona gabali bij isprūtduši eļļosanas caurumos un attiecīgo parnesumu ieslegšana bija stipri apgrūtināta. Iztīrīju un saliku ka pienākas un nekādi sinhronizātori pa 50 lašiem gabalā ( a tādi tur skaitā kādi 5 gab)
Iespējams ka kautkas līdzīgs jo caurumu var ciet aisist arī ar cita veida netīrumiem, ķipa eļļa netīra ielieta vai nodiluma skaidas sakrājušās.
Jebkurā variantā ir no viena gala jāsāk skatīties un iet cauri visam. Ja pats to nevari izdarīt, tad servisā tev uzstādīs 101 diagnozi un maksāsi par visām neatkarīgi vai vainu novērsīs vai ari nē. To pierāda tevis teiktais, kāda mārrutka pēc jamaina sajūga cilindrs ja neslēdzas viens pārnesums? Vēl varētu saprast ka maina sagūga grozu ( kā manā pirmajā gadījumā).
Sākot braukt nosākuma ieslēdz otro robu un bez problēmām aiziet uz pirmo.
Visa vaina ir kulisē, bukses un sviras izdilušas ur lūk rezultāts
Nekāda sakara ar Frančiem, tā gadās gandrīz visiem. Man tā bija 940 Volvim (ar LTškas motorīti) Kārba iet uz beigām, pareizāk sakot 1ais robz. Brauc vien pie zobratu pavēlniekiem, gan jau tie pateiks kas lētāks - remonts vai cita kārba. ··· Pārnesumkārba: Ātrumkloķa niķi - nevar ieslēgt... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Graboša skaņa no ātrumkārbas Citroen C4 (7)
Sveicinati draugi, varbut kadam ir bijusi tada pati problema ka man??? Es velos jums pajautat: man ir citroens c4 1.4 benzins 2005 gada, problema ir tada ka man no atrumkarbas nak ara grabosa un nepatikama skana,kad izspiez sajugu skana...
Vqi daksa vesela? Man ir liidziigi, ka meedz taa kaa grabeet laizot sajuugu lenaam un uzdodot gaazi, atklaaju ka daksa saliekta un taapeec arii sii skana. Varbūt kloķvārpstas gultnis. Vai pirms grabēšanas sākšanās veici kādu remontu? Ka tik tas nau kāds no gultņiem. grab kautkaadaa noteiktaa aatrumaa ? Kaadaa noteiktaa robaa ? Uz vietas neitraalajaa grab? Ar izspiestu sajuudu grab? :) es domāju, ka vainīga blīve starp sēdekli un stūri.:)))))) ··· Pārnesumkārba: Graboša skaņa no ātrumkārbas... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
DSG ātrumkārba (7)
Kādas atsauksmes? Kādas problēmas bijušas? Cik ilgspēlējoša?
nēesmu braucis,bet daļas dārgas,ja jālabo!:) esmu nobraucis jau 80K km, varu teikt tikai to labāko, nākošais auto man noteikti arī būs ar DSG. Tu pats saprati ko pajautāji :D?
Par tehnoloģiju vari palasīt internetā.. Automātiskā kārba, nākamo vai iepriekšējo pārnesumu ieslēdz pirms uz to notiek pārslēgšanās.. Divi sajūgi..
Jaunām mašīnām īss resurss, 200 k un uz pilno restaurāciju.. Ja labi pajāta, tad remonts n tie simti latu ...
Ja pērc jaunu, garantijas laiku nobrauksi...
polksvaaggeniem taa kaarba raustaas trafikaa visai nepatiikami :( Bet varbuut konklreetajam autinam kas tur bija netaa, nezinu, nepeetiiju, jo renteetais bija gandriiz jauns . Neiesaku,jo tas prieciņš un ērtība nebūs ilgspējoša, pienāks brīdis , kad būs jāšķiras no n -- tiem simtu latu. TIKKAI jaunu mašinu un ar laicīgām apkopēm kārbai! Ja biezs naudas maks -lūdzu! ··· Pārnesumkārba: DSG ātrumkārba lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu