Volkswagen (VW)

Volkswagen (VW) modeļu tehniskie dati un atsauksmes

Volkswagen (VW) - jautājumi un atsauksmes

Gruti pielaist, kad motors uzskarsis. (11)
Volkswagen Tourant 1,9d,kad auksts lec uzreiz,bet kad pabrauc lielakus gabalus un noslape,tad uzreiz vai nu baigi jazage,vai nepielec nemaz,kamer nedabon adzist...
degvielas sūknis iet uz postu. Nomaini un brauc tālāk... Varētu būt arī elektronikas vaina. Vajag riktīgi atdzesēt tikai sūkni( paliet ūdeni no lejkannas) Ja tad pielec labi- sukņa vaina. JA nelec tā pat- elektronikas vaina Interesanti - ar sliktu degvielas suukni auksts lec labaak - kaa tas iespeejams? Tieshaam intereseejos, jo shitaa kaite - auksts lec labaak, nekaa labi uzsilis - tautas vaagjiishiem biezhi dzirdeeta. Manupraat - motors izdilis, laiks jaunu iegaadaat. Vismaz aizbrauc uz servisu, lai kompresiju pameera, pirms lieki teereeties jaunam suuknim. jauns sūknis uz 200 naudām vilks. Lietotu gan šo nevajadzētu ņemt, jo tie maz ticams, ka labāki par Tavējo. Tas nekas ka lietoto tirgoņi stāsta, ka labs, no ejoša auto noņemts u.c. muļķības, jo arī Tavs auto principā taču iet... Nevajag zāģēt, vienkārši ieslēdz aizdedzi/kvēlsveces 2-3 reizes, ieslēdz, paturi 7-8 sekundes, izslēdz un atkal ieslēdz 7-8, un uz 3 reizi paturi un startē, leks uz pirmo ··· Volkswagen (VW): Gruti pielaist, kad motors ... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kondicioniera kompresors un tā maiņa (10)
Skatījos video, kur tika teikts, ka kondicioniera kompresors strādājot visu laiku. Tāpēc tas nolietojas, neesot remontējams un jāmaina. Ja tas tiesa, tad kāds ir kompresora resurss? ja gadījumā pērku lietotu Golf 5, tad ...
Ja pērk kaut ko lietotu, tad, iespējams, būs daudz kas jāmaina - starteris, ģenerators, akumulators, ja vēl start-stop, tad arī dzinēja ķēde.
Labā ziņa - ja saplīst lietotais auto, tad kamēr sakrāj naudu remontam, auto var stāvēt pie pakša.
Bet, ja jaunam līzinga auto nesamaksāsi ikmēneša maksu, tad gan iedzīvosies bankrotā
Kondicionieris protams ir patīkami, bet kaut kā labu laiku cilvēki bez tā ir iztikuši. Pirkt lietotu auto un domāt ka plīsīs kondicioniera daļas ir muļķīgi. Bez tā var braukt.
Daudz vairāk būtu jāsatraucās par to detaļu bojājumiem, dēl kurām auto būs jāliek pie sētas.
Nepērc neko, kas jau pirmšķietami rada aizdomas par nevajadzīgiem tēriņiem. Vai tad kompresors nedarbojas tikai tad kad to ieslēdz? Vai brīvgaitas sajūgs atcelts? Ja nav,tad būtiskas ir motostundas un darba apstākļi-karstumā krasi pieaug spiedieni-tas ir slodze,kas strauji paātrina galu... Daudzkārt ir piedzīvots,ka strādā,bet slikti! Pēc iedabūšanas aukstuma ražotspējas parametros,prieki ir īsi-kompresors nojūk pilnībā... Kādreiz SIA NĒRINGS darbojās ar auto aukstuma kompresoru remontu-gluži sakarīgi! vag grupai kompresori lūzt reti, un pārsvarā galēji neadekvātas ekspluatācijas rezultātā, biežākais bojājums ir kondicioniera radiators. nākamajā vietā devēji, pēc tam trubas. Kompresors, (ja nopirkts strādājošs) visdrīzāk pārdzīvos kārbu, motoru, visu piekari, elektriskos logus u.c. ··· Volkswagen (VW): Kondicioniera kompresors un tā ... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kartera ventilācijā kondensāts (8)
Sveiki!Problēma tāda,palika vēsāks laiks,un vāģis sāka niķoties,noņēmu mono špricei vāciņu kur gaisa filtra truba pienāk,a tur redzamas ūdens piles monošpricei augšpusē,arī štekeris vadu pilns ar kondensātu,ko jūs ...
visdrīzāk termostats ir beigts un motoram ir zema temperatūra. Kartera ventilācijas trubu ir jāpalaiž atmosfērā galā uzliekot kautkādu mazu gaisa filtriņu,
piemēram šadu:
http://www.amazon.com/DPT-AF-9MM-010-GN-Crankcase-Washable-Breather/dp/B00FP1QFZS
ja māki rīkoties ar Googli, gan atradīsi arī kas Latvijā tādus tirgo. Un to ka tirgo varu apgalvot 100%
Taa paraadiiba saucaas - rasas punkts. Noveerst vinju nevar nekaadi, ja nu vieniigi meegjinaat pievadiit iesuukshanai siltaaku gaisu kaut kur no motortelpas, bet tik un taa tas to pilniibaa nenoveersiis, tur vajaga, cik atceros, ap 60 C graadi. Principaa taa rasa nav iipashi kaitiiga iesuukshanaa, driizaak otraadi, vadiem ar nekaitee. 23:22 ieteiktais arii veeraa njemams, jo karterii taa pat vienaa briidii veidojaas rasa. ka jau -,JurisK (2014-10-22 03:12)
teica-,tas rodas visur un visa
punkts, kur saskaras siltaks ar auksto(robezjosla).....
ko darit?var meklet difuzas tehnologijas,membranu vai telpu sadali ar piespiedu cirkulaciju , tem.lidzsvarosanu ,sildisanu -mehanika,(kimija-mitruma uzsucosas vielas utl.)
bet si robeza tikai minimalizesies-,bet bus vienmer (mikronos)
pie jebkuras sadegsanas ir udens,udens ietilps visa un visur!

jautajums -, ko velies ar to iegut?
Varstu,vaka sietinu,ari vajag kartigi,izmazgat. ··· Volkswagen (VW): Kartera ventilācijā ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
VW Sharan 96g benz. Kondicionieris strada uz pilnu klapi, nevar noslegt. (5)
tatad - pie kompja slegts, nekadas kludas nerada. esmu atvienojusi konsuli, jo ka to piesledz ta pus karsto gaisu, uz pilnu klapi,. spaidi ko gribi nekas nemainas.. meginaju ari samainit citu konsulli, bet tas pats... Varbut kads ...
Pirmkaart, slikta diagnostika, ja kljuudas neraada, otrkaart cik zinu, kondicionieris puush aukstu nevis karstu gaisu. Taatad vaina ir citur. Iesprūdis vārsts, kas regulā aukstā-siltā gaisa plūsmu ... Tā mehāniska kļūme un borta dators arī nekādu kļūmi neuzrādīs. Kondiška nevar pūst karsto gaisu, ja klimats tad izbedzies karstā gaisa vārstu motors, ja prastais ar kloķiem tad čeko troses...
Kompim jārāda kļūdas, ja pie klimata bloka pieslēdzas...
ac un...karsts gaiss? Vacaakiem autinniem laikma jau labaak ir, ja nav taadas klimata kontroles vispar.Meklee, kur ir kaads vaarsts, ka regulee cik padod dzeseessanas sskkidrumu uz pecckas radiaatoru. Ir pat variants tajaa trubaa ielikt parastu vaarsu, ar roku grozaamu. Oi, oi, speciālisti... Kondiška nevar pūst karsto... A kāpēc nevar? Tad kā izskaidrot to, ko viņa dara logu atkausēšanas režīmā? Vnk, kopš zināma laika, arī auto uzstādītie condition māk strādāt duālajā - gan dzeses, gan apsildes režīmā, tā pat kā dzīvojamajās ēkās uzstādāmie... Var būt, ka klimata kontroles vadība sviestā sagājusi, tīri uz mehānisku vārsta nosprūšanu, sistēmai, liekas nevajadzētu tā reaģēt, kaut - a kas to zin... ··· Volkswagen (VW): VW Sharan 96g benz. ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Karst pasažiera pusē aizmugurējais disks VW Passat b6 (8)
VW Passat b6 karst pasažiera pusē aizmugurējais disks un braucot nepatīkama čīkstoņa un kad bremzē, tā skaņa ir vairāk izteikta. Ir elektroniskā rokasbremze, un panelī parādās P ar svītru pāri. Vai ir kādas idejas, kas ...
Kad pēdējo reizi supporti tīrīti? Visdrīzāk nenormētā sāls dara savu darbu, un supports bloķējas. Cenas - atkarīgs no servisa, bet šinī gadījumā labāk tāds, kuram uzticies. Pie reizes lai notīra diskus un pārbalansē tupeles, jo tīrīt, ja iepriekšminētais ir taisnība, nāksies visus. Ja būsi ielaidis - + bremžu kluči, un, ja ilgi ielaidis - arī bremžu diski... Uzkarst un ieķīlē..un aiziet kokos.. Darbossanaas vaina...ja ir rokas, un vieta to dariit:) Mehānika . Vienkārši pacel augšā un grozot ripinot riteni skaties un klausies ! Visdrīzāk ir ieķīlējusi rocenes svira suportā un neatlaižas rokas bremze. Jājauc un jāskatās, interneta diagnostika nederēs. Izmaksas... atkarīgas no servisa godaprāta. ··· Volkswagen (VW): Karst pasažiera pusē ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Vai VW Caddy LIFE 2008.gada kuzavs ir cinkots ? (5)
Sakarā ar remontu pēc avārījas, konkrēti aizmugures durves -vāks .
Es izlasiju sho jautajumu un tagad nevareshu naktis gulet. Nu moins.komercauto..15 gadus vecs.ar nobraukumu paari pusmiljonam.un cilveeks sashutis ka 700 eiro veerts auto ar ruusu?no tak iedzeriet kaadas praata vairoshanas tabletes Bot, sākumā iesit ar āmuru pa kuzavu vairākās vietās, ja pēc nedēļas nerūsē, tad drošībai pakaisi ar sāli un ja tad nē, tad cinkots. Vai tad korozijas esamíba neko neliecina!? Kas tas ir - "kuzavs" ??? ··· Volkswagen (VW): Vai VW Caddy LIFE 2008.gada ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Nometa siksnu passat b5 (4)
šodien pielaidu passat b5 un panelī dega un nenodzisa sarkanā akumulatora lampiņa, konstatēju, ka nomesta siksna, vakardien braucu un bija viss kārtībā, kās varēja notikt un vai noticis kas stipri nepatīkams?
Diivaini. Parbaudi spriegotaaju, un visu , ko taa siksna griezz, visu rulliissus, ggeneraatoru utt. Gultnni nav muuzziigi.
Un kameer...nav uzlikta jauna siksna, vienkaarssi pagriez ar roku, jutiisi, ja kas ne taa uzreiz.
Servisaa var arii nepaarbaudiit, uzliks tikai jaunu siksnu, un samaksaasi.
Ja dzinējs neuzvārījās un akum. baterija neizlādējās tukša, nekas traģisks nenotika.
Jāpārliecinās par stiprinājumiem, spriegotāja stāvokli, ģeneratora gultņi..
Bet tas - servisā, ģimenes. Kā arsts
https://www.youtube.com/watch?v=GpW6hC42FM8

Braucot ar auto ir jāpievērš uzmanība skaņām...
··· Volkswagen (VW): Nometa siksnu passat b5 lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Ko nozīmē spidometrā iemirgojas MDF vai MFD? (4)
Nesen sāka iemirgoties spidometrā, kur pulkstenis. Ko šie burti nozīmē? Mašīnas grāmatā neatradu skaidrojumu.
Multi Function Device.Nobraukuma kompis. Vaļīga dināmo riteņa siksna! Ja pārtrūks, tad motors var briesmīgi uzkarst!
Pārtrūkšanas gadījumā iedegas pat abi divi) Un paliksi uz ceļa.
Tas gan bija devītam žigulim un vēl daudziem ārzemju modeļiem.
Nepateikšu vai visiem tā ir! Taču droši varu apgalvot, ka ir vēl viena sarkana lampa zem stūres, kā brīdinājuma signāls, kas norāda uz to, ka tūlīt, tūlīt degviela izbeidzas! Taču arī pie šādas mirgojošas lampas var nobraukt ne vairāk kā 10(kilometrus)!
Multi Function Display ··· Volkswagen (VW): Ko nozīmē spidometrā ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kruīza kontrole VW FOX (3)
Vai ražotājs ir paredzējis VW FOX kruīza kontroles iespējas? Vai iespējams uzstādīt kruīza kontroli šim modelim?
Internets saka, ka bez problēmām, pat pats savām rociņām (DIY) varot uzstādīt. Platforma atbalsta, tiesa kādi 200..250 eur aizies detaļās un vismaz tik pat par darbu, ja pats neliksi... Tiessaam vajag to? Viena "fiicha" ko nekad , nekur neizmantoju. ··· Volkswagen (VW): Kruīza kontrole VW FOX lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Lupo 1.4L dīzelis vai 1L benzīns? (14)
Vēlos iegādāties Lupo, nevaru saprast, kurš būs ekanomiskāks 1.4L dīzelis 2003 gada vai 1L benzīns 1999 gada. Diezgan līdzīgi sanāks braukt gan pa pilsētu, gan ārpus tās. Un kuram būs zemākas mašīnas uzturēšanas ...
Klasiskais dīzeļa un benzīna auto salīdzinājums.
Abiem ir gan +, gan -.
Kurš tehniski svaigāks, to arī ņem
Neņem nevienu. Abi pokoiniki. Izstrādāts resurss. Taa, ta, apspriezzaam ..kurss"labaaks"...20 gadiigs auto? :)
Nu labi, viss atkariigs no bijussaa saimnieka. Ataa, pa barabanu,iisti ekanomisks nebuus neviens. Es nnemtu bendzinu, taads braukss .....liidz tiessam tam, kameer galiigi nebuus ,vai nu kompresija, vai nu ellas spiediens. Diizelis vienmeer ir nikkiigaaks, it sevisski 20 gadiigs. Pluss tarksskk tak.Vieniigais pluss taadam 20 gadiigam , ka nav paargudri katalizaatori, ja vispaar ir.
Esi zaļas dzīves piekritējs, nepērc nevienu autiņu, bet izmanto velo un sabiedriskot transportu, tur ir eksotika-izjutīsi šaneļ smaržas un nīgros ģīmjus redzēsi+ kādu skaistu studenti, kas būs pusplika..))) No šiem diviem viennozīmīgi bendža. Mazāk galvas sāpes var radīt ziemā. Un ja vēl bendžu ņem līdz 1999 tad katalizatoru var čik čik un dārgs tam auto vairs nav nekas. Tik viens jāatceras - tie kas tā skatās uz ekonomiskuma ekspluatācijas izmaksām parasti ieberžās uz izmaksām. Tātad galvenais necepties ja auto sabrūk jau otrajā nedēļā. ··· Volkswagen (VW): Lupo 1.4L dīzelis vai 1L ... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu